Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek milyen “technika” válik be?

Kinek milyen “technika” válik be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem szoktam sminkelni egyáltalán, alapozot se használok. Ha valami pici hiba van a bőrömön azt általában korrektorral elfedem, de ennyi.


Most viszont lesz egy nagyon elegáns rendezvény és alap sminket szeretnék csinálni magamnak. Amikor eddig próbáltam alapozot használni, valahogy nem jól használtam vagy nem tudom, mert alapból száraz a bőröm és nem volt alapozóval sima a felulete, ilyen foltokban látszott mintha jönne le. Ezt most lehet elég benan fogalmaztam meg de remelem valamennyire érthető.


Nem szeretnek azért túl drága de túl olcsó gagyit se venni, esetleg tudnátok javasolni egy jó márkát?

Továbbá, hogyan rakjam fel az alapozot? Előtte gondolom kell hidratalni a bőrt és utána ecsettel vagy szivaccsal?


Csak el szeretném kerülni hogy látszik hogy száraz a bőröm illetve hogy jön le foltokban.


Köszi :)


2019. dec. 12. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz sminkelni és ez után sem szándékozol, akkor egyszerűbb lenne arra az 1 alkalomra befizetni egy sminkesre, mint beruházni mindenre és vagy szépen ki tudod sminkelni magad vagy nem. Hidratálót mindenképp szerezz be ha hámlik a bőröd nagyon vízhiányos.
2019. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Száraz bőrre nem lehet szép smiket csinálni. Nem tudom mikor lesz az esemény de próbáld meg hidratálni és igyal sokat. És én is a sminkest választanám, valószínűleg olcsóbb is lenne.
2019. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sminkeshez időpont már nem volt, ezért is maradt ez az opció.

Használok hidratalot egyébként minden reggel és este de pl az orrom mellett meg a homlokom mindig száraz.

2019. dec. 13. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem jó a hidratálód. Nem bántásból írom, de ha ennyire nem érdekel az egész bőrápolás és sminkelés, nem fogod tudni ezt megcsinálni úgy, hogy szép legyen. Én vagy 10 éve sminkeltem magam szivaccsal, mikor kipróbáltam az első alapozóecsetem, és kellett egy kis idő, míg kitapasztaltam.


Az alapozóval van itt a legkisebb baj, életemben ha 40 féle alapozót nem próbáltam, akkor egyet sem, és mindegyik szuper volt, mert a bőrápolásom toppon van.

2019. dec. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ott lesz a hiba :) igaz is hogy nem igen merültem bele ebbe, van két három krémem és annyi. Köszi a tanácsokat :)
2019. dec. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!