Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hazánkban nem lehet folyékony...

Hazánkban nem lehet folyékony latexet kapni?

Figyelt kérdés
Kerestem már dm-ben, Rossmannban, Müllerben. A szülővárosomban és a sulis városomban is. Volt ahol hülyének néztek, és furcsa pillantásokat vetve akartak meggyőzni, hogy ez irodai szer, máshol meg kioktattak, hogy a videókban csak egyszerű körömlakkot kennek a bőrükre. Akárhogy is, de hol árulnak folyékony latexet? Körömfestéshez kellene. Persze, ha nincs, az sem baj, most is celluxot használok. (Rendelni nem akarok. Kétszer rendeltem, egyik sem ért célba. Postai levet egyszer írtam egy nyaraláson, az meg 3 hónap késéssel érkezett meg. Szóval ez nekem nem megy, ha lehet személyesen szeretném megvenni)

2016. nov. 17. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Moyra, brillbird, crystal nails, moonbasa. Folyékony bőrvédőként keresd, úgy az eladók is értik.
2016. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!