Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon világos bőrre tudnátok...

Nagyon világos bőrre tudnátok ajánlani kontúrozáshoz terméket (nem bronzosítót)?

Figyelt kérdés

Nagyon fehér bőröm van, főleg télen amikor az a kis nyári színem is kikopik. A szoli és az önbarnítók nem jöhetnek szóba. Igaz szeretnék sötétebb bőrt, de elégedett vagyok.


Olyan, lehetőleg púder állagú terméket keresek, ami az én kis hófehérke bőrömön is jól mutat, nem lesz narancsos vagy piszkos hatású.



2019. dec. 15. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor a világos szemhéjpúderekkel kontúrozok, valahogy azokból sokkal jobbak a színek fehér bőrre mint a kimondott kontúrtermékeknél.

Most épp a Kat von D Shade+Light palettában felső sor középen levő szín a kedvencem, és szerencsére hatalmas tégelye van, sokáig elég lesz.

2019. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a szemhéjpúderekre esküszök, ha van érzéked hozzá, tudod keverni, különböző árnyalatokat felvinni.
2020. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a szemhéjpúderekre, az a tapasztalatom, hogy a kifejezetten fehér bőrre tervezett kontúrszínek is narancssárgásak vagy pedig túl sötétek az én sápadt bőrömhöz.
2020. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Catrice sun glow bronzosito
2020. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!