Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó bb krémek vannak...

Milyen jó bb krémek vannak világos bőrre?

Figyelt kérdés
Világos bőrre kéne, kombinált bőrtípusra.
2019. máj. 14. 13:24
 1/6 anonim válasza:

Én Garnier Pure Active-t hasznålok világos árnyalatú, 5 az 1-ben hatás

Én meg vagyok vele elégedve

2019. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez ugye nem sárgás árnyalatú?
2019. máj. 14. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de én is probáltam azt, és sajnos narancssárga:((

Pedig nekem nem is olyan nagyon világos a bőröm. Itt áll a polcon,egyszer használtam, nagyon rossz. + ez már részlet, de csípte a bőrömet egy kicsit:/

2019. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a bajom, hogy nem túl világos a bőröm, viszont a legtöbb bb krém olyan narancssárgásnak tűnt, ezért nem mertem megvenni.

Esetleg a cc krémek jobbak lehetnek? Azokat nem nagyon ismerem, csak úgy gondolom talán azok is kevésbé erős fedésűek, mint egy sima alapozó.

2019. máj. 14. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem burjois cc krémből van a legvilágosabb és nagyon szeretem. Olyan mintha semmi nem lenne az arcomon, csak kicsit egyenletesebb a bőröm. Viszont a szemem alatt nekem átlátszik a véna, na azt egyáltalán nem tünteti el (bár rendes alapozók sem nagyon szokták).
2019. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. A krémmánián jókat olvastam róla, szerintem azt fogom megvenni.
2019. máj. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!