Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Amikor reggelente használom...

Amikor reggelente használom az alapozót, még nagyon jól néz ki a bőrömön, de 3 óra múlva már elkezd lekopni és olyan mintha szeplőim lennének (amik amúgy nincsenek) az orromról és az arcomról, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Miss sportyt használok
2019. dec. 19. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Válts alapozót. Ajánlom a Catrice HD liquid alapozóját.
2019. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Hidratálsz smink előtt? Szoktál radírozni?
2019. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak annyi, hogy alaposan arcot mosok hideg vÍzzel

nem, nem radirozok

2019. dec. 19. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

lehet az a baj, hogy azért az nem egy minőségi alapozó, szerintem próbálj ki másikat

drogériában is vannak jók, nem muszáj nagyon sokat költeni rá, csak meg kell találni a neked valót

pl. arra figyelj, hogy olyat válassz, ami a bőrtípusodhoz jó és mekkora fedést szeretnél


én gimiben catrice-t használtam, az is azért az olcsóbb kategória és teljesen jó volt az akkori igényeimhez

2019. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha jól értem, akkor nem használsz semmi hidratálót sem? Kéne. Ha nem használnál alapozót, akkor okés is lenne, de így a bőrödnek kellene az a hidratáló, illetve arcradír se ártana.
2019. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Hidratáló, primer. Ezek fontosak. Egyébként gondolom azért használsz Miss sportyt, mert az olcsó, de hidd el, hogy az az egyik legalacsonyabb kategória:( A Catrice alapozói (van az HD liquid coverage/radiance szuper például) 2000 ft körül vannak (legutoljára 1500ért vettem akciósan) és számomra már-már professzionális minőségűek, holott rengeteg féle, sokkal drágább alapozókat is használtam már.
2019. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!