Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha a korrektort igy...

Baj ha a korrektort igy használom mint alapozót?

Figyelt kérdés
Az egész arcomra felviszem a korrektort,mint ahogy mások az alapozót
2018. márc. 11. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Baj hát. Totál eltömíti a pórusokat, az nem arra való. Tönkre akarod tenni a bőröd??
2018. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem tesz túl jót a bőrödnek, ezt nem erre találták ki. Használj BB krémet, ha az alapozót soknak találod, de mégis szeretnél kicsit javítani a bőröd kinézetén.
2018. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Baj. Azon tul, amit leirtak, raadasul ugy nezhetsz ki, mint egy bohoc. A korrektor csak apro borhibakra valo, nem veletlenul... suru, maszkhatasu eredmenyt ersz el vele. Lehet, hogy te nem latod, de nevetsegesen nezel ki... inkabb ne sminkelj
2018. márc. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó ne szólj bele abba hogy én mit csináljak és mit ne. Különben is nem csináltam még egyszer sem így csak kíváncsi vagyok rá...-.-
2018. márc. 12. 06:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam írni, mint a 3-as. Nem néztek még, hogy miért fura a fejed? A korrektor erősen pigmentált, mert a hibákra van.
2018. márc. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Skaiiripa ***** válasza:
100%

Az nem oda való :D

Van ezerféle erős fedésű, gyenge fedésű mindenféle alapozó, akkor ne azt a kevés korrektort használd a fejedre, ami nem is oda való. Elég furán nézhetsz ki vele.

2018. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha korrektort használsz az egész fejedre, akkor nagyon hamar elfogy. A korrektornak az a lényege (már amelyiknek), hogy leszáritsa a bőrhibákat, de így meg az egész arcodat száritja.
2018. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha folyékony korektorról van szó, akkor semmi bajod se lesz tőle, és hülyén se fog kinézni, ha rendesen eldolgozod.
2018. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!