Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire jók a színváltó...

Mennyire jók a színváltó alapozók?

Figyelt kérdés
Dobálja fel a reklámokat a facebook, de nem tudom, hogy megrendeljem-e. Nem akarok 7000 ft-t kidobni az ablakon. Tényleg fel tudja venni a saját színem?

2019. dec. 28. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez parasztvakitas. Az még oké, ha a bőr pH értéke(vagy bármi más elv) alapján változik a szín de fedés attól még nem lesz.
2019. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, effélét sosem használtam, nekem ez túl borsos ár... Ellenben a mayballine piacra dobott egy "anti age concelear" nevű alapozó és korrektor készletet. Nos, nem olcsó kategória, de nem is megfizethetetlen. Habár nem arról híres, hogy felveszi az adott arc színárnyalatait, nekem viszont ezt tette, meg is lepődtem. Már másodjára vásároltam újra. Abszolút nem műhatású.
2020. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én rendeltem online TLM színváltós alapozót, 30 ml kiszerelésben van. Kevés is elég belőle. A kezeden próbáld ki, fehér színű krém, es ahogy kened el, úgy változik olyan színűvé mint a bőröd színe.

Nekem működik, 8-10E Ft volt az ára, de sokáig elég, nem szabad sokat felkenni az arcra.

2021. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!