Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempilla tanfolyam, Lash and...

Szempilla tanfolyam, Lash and lashes?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkodok hogy elvégezzek-e egy alap tanfolyamot a Lash and lashesnel de felek hogy milyen stb. Nem vagyok kozmetikus csak hobbi célból szeretném csinálni. (Évek óta műkörmözök) tudom hogy csak szépségtanácsadói vagy kozmetikus végzettséggel lehet hivatalosan csinálni. Mennyire néznek ki a tanfolyamon ha egyik se vagyok? Mennyire nehéz a tanfolyam? Es ha nem menne? Gondolom h elég összetett szakma. Nagyon tetszik es ugy gondolom szeretném de azert vannak kételyek. Valaki tudna egy kicsit mesélni?

Köszönöm a válaszokat! :)



2019. dec. 29. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom nem szükséges a tanfolyamhoz szépségipari végzettség, viszont ahot kell hogy hivatalossan vegezhesd.

Szerintem egy szépségtanàcsadós papírt mindenképp érdemes szerezni hogy rendesen csinàlhasd. Màskülönben megütheted a bokàdat.

Fontos hogy jó legyen a làtásod, türelmes legyél és hogy ne remegjen a kezed.

Az tanfolyamon az alapokat tanítjàk meg, utána kell elsajàtítanod. Sokat kell majd gyakorolni.

Könnyűnek néz ki ahogy csinàljàk.

Nekem csak az tartott 3 percbe hogy a csipesszel egy műpillàt megtudjak fogni.

Nagyon kell ügyelni mindenre.

2019. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tanfolyamon biztosítják a kellékeket? Nem találtam errol semmi leírást sajnos :/
2020. jan. 3. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!