Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercinges emberek, csak...

Orr piercinges emberek, csak nekem gyógyul nagyon lassan vagy ez mindenkinek ennyi szenvedés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeptemberben csináltattam azóta be van gyulladva kipróbáltam rá már mindent és minden nap tisztítom. Amióta megvan egy nap 10szer kell orrot fújnom. Most végre kicseréltem karikára és ez nem akad bele mindenbe de most a csere miatt megint jobban fáj. Amióta tetránnal kenem, belülről eltűnt a dudor (igen mert az is volt 3 hónapig). Valaki nyugtasson meg, hogy ez nem fog még hónapokig így menni. (van mellpiercingem is amit egy hónapja csináltattam és annak már semmi baja)
2019. dec. 30. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 hetig volt begyulladva. Lehet rosszul csináltak neked
2019. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én többször is csináltattam pc-t, más helyeken, de 1 év után mind a kukában landolt, mert nem bírta befgadni a szervezetem. Pedig baba korom óta van pl. fülbevalóm, ugyanabból az anyagból készült pc-vel sem húztam sokáig, pedig ápoltam.
2019. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen egyénfüggő, hogy kinek hogyan reagál a szervezete. Van akinek gyorsan begyógyul és hosszú éveken át problémamentes marad, van akinek anyagtól függetlenül csak a baj van vele.

Nekem például két hét alatt teljesen regenerálódott és azóta is csak egyszer gyulladt be, miután sikerült jobban megrántanom.


A Medisept gél egyébként sokat tud segíteni rajta, a helyedben tennék egy próbát vele!

2019. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát értem. Azért is nem értettem mert ugye máshol nekem sincs vele baj csak az orromban. Köszi a válaszokat!
2019. dec. 31. 10:33
 5/6 Mercédesz Szabó válasza:
De durva :O én is szeptemberben csináltattam, 3 napra rá már cseréltem és semmi bajom nem volt, fájdogált, de ennyi, tetran+aloe first+aloe gél triót küldtem rá :D aztán belül nőtt rá valami vadhús szerű dolog, kivágtam ollóval, tudom egy állat vagyok és SOHA NE CSINÁLJATOK ILYET, de nem fájt és sokkal kevésbé fáj már azóta azorrom is, szinte alig érzem ha hozzáérek :D
2020. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

UTOLSÓ :O :O :o :o :o TE JÓ ÉG!!!! nagyon durva vagy :D :D

Szerintem az volt nekem a baj hogy rossz dolgokat használtam rá, egy hónapja használom a tetrant és már nekem is sokkal jobb.

2020. jan. 4. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!