Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fék átvágáson estem át tegnap....

Fék átvágáson estem át tegnap. Már tombolnak a hormonok bennem, de még félek rárántani :S De már nagyon kezdek begolyózni. Tapasztalatok? Lehet? És ha igen, mikor? SEGÍTSÉG

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hali!


Pedig van olyan fékátvágó módszer, amelynél az önkielégítés KIFEJEZETTEN ELŐÍRÁS... do.Ob ... és ez nem vicc! :-T

Am. nem verted ki műtét előtt párszor utoljára?

Hogy hány éves vagy, miért nem írod ki?


Kitartás!

Üdv: EE

2013. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hello ! 17 vagyok. Hát műtét előtt nem,hanem előző nap. Igazából nem tudom,hogy EZ olyan műtét-e,amit írtál,de igazán örülnék neki :D Nem mondott erről semmit nekem a doktornő.
2013. jún. 27. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem sajna.

Nálad sebészileg avatkoztak be szike+varrattal/ /eletrokauter±varrattal/ /lézerrel,... (MIVEL IS CSINÁLTÁK?) ...e módszerhez meg nem kell más, a sebfertőtlenítőn kívül, csak Lidocain spray meg sebészvarrat. Semmi más, a természet meg elvégzi idővel a fék átvágását, vagy ha úgy van varrva, akkor a leszáradását//leesését, amit a rejszolás csak elősegít. Tapasztalatokról beszélek, ez nem kitaláció!


Nálad most egy kis böjtidőszak jön, a rejszolást elfelejt7ed 2 hétig, kben a sebed felszakad! Kamillázd naponta 3x plusz kenegesd TETRAN ill. Körömvirág kenőccsel (vn), ha gyullad, vagy Neogranormonnal! (vn)


Jelenleg ennyit te7sz csak, és persze vársz türelemmel! :-o

_ Am. milyen eszközzel is műtöttek?

_ Vannak varratok?

_ Csak frenulotómiád volt, vagy a fitymádba is bemetszettek?


Üdv: EE

2013. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hello ! Altattak a műtétnél.Csak annyi volt hogy átvágták a fékemet,de hogy mivel csinálták azt nem tudom :/ Egy hét a gyógyulási idő,jövő héten kontroll,pár napig nem érheti víz,amig le nem esik a varrat.
2013. jún. 27. 15:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor még most fel se huzzam ? (Eddig nem csináltam) Várjak azzal is pár napig ?
2013. jún. 27. 15:31
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Hali ismét!


"...de hogy mivel csinálták azt nem tudom :/..."

_ Hát komolyan mondom, az eszem megáll! :-o

Nem értem, hogy akkor 1általán hogy enged7ted magadat megműteni, miközben azt sem tudod, MIT CSINÁLNAK VELE??? HOGY PONTOSAN MIT, MIVEL ÉS HOGYAN műtenek meg?

Ennyit ér neked a saját tested, hogy az se érdekeljen mi történik A SAJÁT TESTEDDEL???


Így aztán nem is csoda, ennyivel simán TKM-el7tek is volna, ezek szerint az se érdekel, azt' meg majd utána te is mint a többi birka, csak nézel, és nyávogsz rosszabb esetben, ha nem azt kaptad, amit szerettél volna. MINDEZT MIÉRT??

Azért, mert baxtál kérdezni, hogy MI TÖRTÉNIK A TESTEDDEL!?

MÉG HÁNYSZOR HÍVJAM FEL ERRE A FIGYELMET, HOGY EZ MENNYIRE FONTOS EGY DOLOG????? >:-o


MIÉRT NEM KÉPESEK AZ EMBEREK ZÖME A SAJÁT TESTÜKET TIXTELNI??? (Köztük te se...!)


˙

Ha most jól jársz mégis, akkor az részben szerencse, de hogy ennyire birkamód viselkedtél, félj is csak rárántani, mert ezt a részét megérdemled! S a gyógyulási idő NEM 1, HANEM 2 HÉT, utána kezdenek kipotyogni a varratok, addig me7 a kamillában történő áztatás nyugodtan, a varratok addig egészen biztosan NEM esnek ki! Hátra viszont tessék húzni KAMILLÁS ELŐÁZTATÁS (KIÁZTATÁS) UTÁN, de CSAK ÓVATOSAN! (Ez már me7.)


EE

2013. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

_ Hogyan kezdődött a vérzés? Beletapadt vmi a sebbe, ami felszakította vna azt?

_ A fityma hátrahúzása közben ill. következtében kezdett vérezni a seb?

_ Milyen színű volt a vér?

_ Mennyire vérzett a seb?


Üdv: EE

2013. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem babraltam,nem huzogattam hatra hanem merevedes kozben vetrem wszre hogy nedves a gatyo. Es ott volt 2 veres folt. A ver ami kijott suru volt es sotetpiros :((
2013. jún. 29. 11:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem volt nagy mennyisegu ver, 2 foltot hagyott es kesz
2013. jún. 29. 11:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Sztem felrepedt a seb a merevedés közben. Ilyenkor kerülni kell az ingereket, és nem szabad engedni nekik! Uralkodni kell az érzéseiden, kben ez történik! :-o


Semmi gond,... ki kell a sebet tisztítani, áztasd kamillába, majd a sebnél ki kell Betadine-ozni, a legvégén meg Neogranormonnal vagy Tetran kenőccsel bekenni! (Mind2 (vn)-es (vény nélkül kap6ó) kenőcs a patikákban.)


EE

2013. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!