Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyire rosszul csinálta a...

Ennyire rosszul csinálta a kozmetikus?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön voltam kozmetikusnál a bajuszomat legyantázta. Már egy csomó szőrszál kinőtt:S A múltkor is ugyanennél a kozmetikusnál voltam, ugyanígy jártam...:(

Mindenki írja, hogy a gyanta a legjobb, mert 2 hét kell, hogy kinőjön a szőr. Nekem miért nő ki ilyen hamar? Valószínű, hogy beleszakította az összeset?:( Ettől viszont erősödhet a szőr nem?

Légyszi segítsetek, mert eléggé félek, hogy mégjobban meg fog erősödni a szőr az arcomon...:(


2010. júl. 20. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű h beleszakadt,amugy nem nőne ilyen hamar,vissza.

Keress másikat,mert igy csak szőrösebb leszel.

2010. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az is furcsa volt, hogy nem pattogtam ki utána.:S
2010. júl. 20. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tövestől jönne ki akkor észrevennéd mert ugye a helye azért látszana egy darabig.(piros pöttyös például)

Keress másikat mindenképpen igy csak több nő ki,és erősödik.Nem mellesleg pénzkidobás.Ha leszedi kérd meg h mutassa meg a gyantacsikot látni benne szépen a kis gömbölyű töveket ha jól szedte ki.

Ja kozmetikus vagyok:D

2010. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a Hasznos válaszokat:) legközelebb odafigyelek:S:(
2010. júl. 20. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
miért nem szőkíted?:) nekem bejött:)
2010. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szőkítem, de mivel elég hosszú a szőr ahhoz, hogy feltünő legyen, egy párszor már legyantáztam. de 2 gyantázás között kiszőkítem én is:)
2010. júl. 22. 15:19
 7/8 a piccie Barbíííííí ***** válasza:
100%
ha az igazi gyanta volt és ha tövestül szedte ki a szőrszálakat akkor minimum 4 hétig tartana!!!!! mert annyi idő kell hogy a gyökér ujra fejlődhessen és plusz hogy még visszanőjjön a szőr!! szerintem keress fel egy másik kozmetikust!!!
2010. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen gyorsan nőtt az első 1 2 hónapban, mert h erős a bajusz szőröm..de mostmár nem nő ki olyan hamar..lehet h neked is erős
2010. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!