Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szemhez jó a kék szemcer...

Barna szemhez jó a kék szemceruza?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 14:28
 1/10 A kérdező kommentje:
amúgy a hajam is barna, napozni meg nem szoktam ha ez számít
2010. júl. 21. 14:28
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem nem ! de a lilás árnyalatú, a kicsit rózsaszínesebb árnyalatok, zöldes színek , arany , ezüst , nagyon jó hozzá :D
2010. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=4CjmaJgUG8E&feature=player_em..


sztem ez nagyon jó videó ;)

és sztem a barna szemhez minden szín nagyon jó, ebben a videóban is arról van szó, hogy a barna komplementer (jól írtam?) színe a kék, így tudod kiemelni a szemed színét.

2010. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen én is ezt néztem ma, de azért köszi és innen jött az ötlet, hogy talán kék szemceruzával is kihúzhatnám a szemem

amúgy utánaolvastam és jó még a lila és a zöld is:) majd gondolkodom:)

2010. júl. 21. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább lila de annyira nem ajánlom a kéket de azt is csak úgy ha a szemhéjpúder is olyan színű.
2010. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kékeszöldre gondoltam így hirtelen vagy sötétzöldre
2010. júl. 21. 16:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sötétbarna a szemem, a türkizkék és zöld is jó, a lila viszont borzalmas, szóval inkább kísérletezz, majd rájössz! :D
2010. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem barna a szemem,de nem használok lila,kék és rózsaszín árnyalatot.Valahogy nem állnak jól.

Jobban szeretem a barnát vagy a pasztell színeket és nagyon mutatós tud lenni,ha a pár műszempilla tincset is rakok a szemem sarkába.

2010. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A barna szemet a fekete ceruza hangsúlyozza ki! A kék.. Hát szerintem ocsmány..
2010. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
barna szemhez nagyon jó a kék szemceruza. nekem sminkes készített egy random sminket, és középkéktussal húzta ki a szemem. nagyon szép volt
2010. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!