Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok veletek előfordul, h...

Lányok veletek előfordul, h nem tudják teljes mértékben leszedni a szemtust? Ti h távolítjátok el teljes mértékben?

Figyelt kérdés
Próbáltam már különféle termékeket, de a ricinus- és az olívaolaj volt az, ami eddig mindenféle sminket, kivéve a tust, leszdett az arcomról.
2015. okt. 31. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, pedig semmi különöset nem használok. Tuti nem kennék olajat a szemembe.

Sima Nivea festéklemosót használok.

2015. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemtusoddal van a baj , a legtöbb egy perc alatt lejön.
2015. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És elárulnád,h miért jobb a drága és minden szar vegyszerrel turbósított sminklemosó?Én meg azt nem kenném szívesen
2015. okt. 31. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:
A leghatékonyabb szer vízálló sminkre nálam a dm saját márkás olajos sminklemosója volt. Ha a durva vízálló spirált leszedi, akkor a tust is.
2015. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
micellas viz
2015. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az olivaolaj élelmiszer. A ricinus olaj miért természetes? Az egy hashajtó.

A smink lemosókat meg tesztelik pl. szemészeti szempontból.

Nekem nem mindegy, hogy mit használok a szemem körül.

2015. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
A micellás víz nekem le szokta szedni.
2015. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes módon nekem le szokott jönni maradéktalanul a 600 Ft-os kínaiboltos Igrid Cosmetics micellás víztől is. Lehet, ez attól is függ, kinek milyen száraz vagy olajos a szemhéja.
2015. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a garniel arc és sminklemosója nagyon hatékony, nem bántja a bőrőm, se a szemem. Annyi bajom van, hogy a szempillák alól semmi nem szedi le, olyan dús, és másnapra úgy nézek ki mintha erősen ki lennék szemceruzázva :D
2015. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat :)
2015. nov. 3. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!