Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha megtetszik nektek egy...

Ha megtetszik nektek egy ruhadarab, előfordul, hogy többféle színben is vesztek belőle?

Figyelt kérdés
Vagy inkább annak a hívei vagytok,hogy többféle típusú ruhátok legyen,így mindenből max egyféle szín?
2019. okt. 22. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van valami ami szerelem és van több színben, mintaval, akkor szoktam többféle színben, mintával venni belőle. Most pl egy tunikabol vettem 3 felé mintával. Elsőre rögtön vettem 2 félét, majd pár napon belül vettem egy 3.t is.
2019. okt. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem cipőből is van így
2019. okt. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a magasságom miatt nehezen találok magamnak olyan ruhát, ami minden szempontból megfelel. Úgyhogy ha valami tényleg jó, abból minden további nélkül veszek 2-3 különböző színűt vagy mintájút.
2019. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
Színben nem mert szinte csak feketét hordok. Viszont előfordult már, hogy többféle mintával vettem ugyanolyan ruhát. Illetve nadrágoknál csinálom azt, hogy ha találok végre megfelelő méretűt, akkor veszek vagy hármat, mert sokszor jártam már úgy hogy mire az első tönkrement és vennem kellett másikat már nem lehetett olyat kapni.
2019. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn de előfordul hogy egy adott darabból többféle színt is veszek.
2019. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Sajnos én is elég alacsony vagyok,így ritkán találok a méretemben tetsző ruhát.

Ilyenkor én is több színben szoktam venni.

2019. okt. 23. 19:11
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:

volt már rá példa, de nem mindig jött be. Most már inkább egyetveszek, és ha sokat van rajtam, akkor elgondolkozom azon, vegyek-e másik színben.


Pl. volt két egyforma cipőm más színben, az nagyon jó vásárlás volt, rongyig hordtam mindkettőt.


De pl. volt két egyforma de más színű nadrágom, ott mindig csak az egyiket hordtam (amit először vettem).

Leárazva vettem két szoknyát, azokat se hordom sűrűn.


Egyébként nekem nagyon basic ruhadarabjaim vannak, mint fazont mind pedig színűket tekintve, gyakorlatilag bármilyen 3 darabot kiveszel a szekrényből, azok passzolni fognak egymással, kifejezetten kevés típusú cuccom van, pl fehér meg fekete pólóm színenként van 4-4.

Színesebb, különlegesebb darabot meg egyet veszek, pont azért, mert annyira egy stílusban mozgok, hogy fölöslegesnek érzem, hogy egyszerre két extrém színű cuccot hozzak be.

2019. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sőt. Előfordul, hogy több darabot veszek belőle ugyanabból a színből. Sajnos a különlegesebb szabású cuccok tetszenek. És kizárólag fekete színt viselek, ami egy idő után veszít a mélyfekete árnyalatból. Így ezen okok miatt kell a tartalék.
2019. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én pedig pont,hogy inkább jobban kedvelem a színes ruhákat.

A fekete-fehért annyira nem szeretem.


A fehéret azért sem,mert fehér a bőröm,és fehéret ritkábban mosunk,így ha az bekerül a szennyesbe,sokáig tart mire újra visszakerül a szekrénybe.


A fekete pedig túl gyászos nekem.

Előnye,hogy alkalmi öltözetnek is alkalmazható.

2019. okt. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!