Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercingről tapasztalatai...

Nyelvpiercingről tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék nyelv pc-t, és az ismerőseimnek akiknek van nagyon megoszló a véleményük. Valaki azt mondja hogy nagyon szuper, valaki meg hogy borzasztó és megbánta.

Akinek van, le tudja írni a tapasztalatait? A szúrás mennyire fájt?



2020. jan. 25. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb 8 éve van, szeretem. Szúrás előtt érzéstelenítőt fújnak a szádba, elviselhető a fájdalom, viszont első éjszakámon nagyon gondolkodtam, hogy még sem volt jó ötlet.

A gyógyulás könnyebb és gyorsabb, ha műanyag száras piercinget rakatsz be, illetve a legjobb öblögetéshez a sima sós víz. Naponta többször.

Remélem segítettem, én nem bántam meg. Mostmár az a furcsa ha tisztítás vagy csere miatt épp nincs a nyelvemben. :)

2020. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Egyik barátnőmnek volt, csóknál, orális szexnél zavart. Amikor kivette, akkor meg egy csúnya nagy lyuk volt a nyelvén. Brrr...
2020. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5-6 éve van. Nem volt vele baj, én második nap már kenyeret ettem gulyással. Öblögetni rendszeresen kell, én mondjuk inkább vettem patikus segítségével öblögetőt.

Hallottam olyat, akinek utána kétszeresére dagadt a nyelve..

Én nagyon szeretem, nem bántam meg.

Én nem kaptam érzéstelenítőt, de egyáltalán nem fájt. Egy csípéshez hasonlót.


Egyedül fagyizáskor zavaró, ha fém, mert ugye az tök hideg lesz. 😅

2020. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kétszer szúrattam ki. Először érzéstelenítéssel, de nagyon előre szúrták, ezért se enni, se beszélni nem tudtam tőle, pár nap után kivettem. Másodszorra a westendben szúrattam, érzéstelenítő nélkül. Nem volt túl fájdalmas. Ekkor hátrébb szúrták. Tökéletesen tudtam vele beszélni és még aznap hamburgereztem, szinte észre sem vettem az első pár nap után. Persze öblögetni kellett minden étkezés után azért. Már olyan két éve megvan, semmi problémám nincs vele, ha kiveszem, nem is látszik a lyuk. Kolléganőmnek is van, ő mondjuk beszédhibás lett tőle, de ha kivenné, szerintem megjavulna.
2020. jan. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Foginysorvdasod lesz
2021. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!