Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, ti hogy festitek a...

Csajok, ti hogy festitek a szemeteket a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
korrektor,spirál,ha van türelmem,alul is meghúzom
2010. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
alul szemceruza (hangulatfüggő: olívazöld, szürke, barna, fekete), fölül vagy simán púder, vagy világos szemhéjpúder, szempillaspirál. néha csak simán fekete tus fölülre.
2010. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a belső szemzugnál fehér szemceruza, vagy valamilyen világosabb szemhéjpúder, a szemöldökcsontra majdnem a bőröm színével megegyező, csak kicsit világosabb, csillogó szemhéjpúder. a szememet felül tussal húzom, cicásra. alul fekete szemceruza. a tus és a ceruza is csak a pupilla vonalától kifelé, hogy nagyítson. a szempillámat göndörítem + spirál. így leírva túlzásnak tűnhet, de egy olyan, extrémebb öltözködésű lányhoz, mint én, illik (:
2010. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felül fekete tus, ha karikásabb a szemem alá egy kis alapozó... rockabilly stílusban öltözöm.


19/L

2010. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korrektor, púder, szempillaspirál, tusvonal de van amikor tus nélkül:)
2010. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapozó,púder,egy kis halványabb pirosító,és szemcerka szerintem ez pl suliba elég de még a spirál is belefér dehát nem tudom ti hogy vagytok vele én reggel örülök ha felöltözök meg a hajammal kezdek valamit nemhogy még a szememet jól megcsináljam:Sde az alapozó az mindennapos csak a szemem meg reggel sose sikerül jól ha rohanok úgyhogy inkább hagyom is de akinek szép bőre van annak kár is elronatnia ilyenekkel:)nekem sajnos szükséges
2010. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
leírnám hogy miket használok de nem lehet mert "fennakadtak az általam használt szavak a trágárságszűrőn" pedig csak olyan szavakat akartam lerni h szemcerka meg a festékek nevét...bocs :S
2010. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!