Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zöld szemű lányok! Ti hogyan...

Zöld szemű lányok! Ti hogyan festitek a szemeteket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

rózsaszínnel vagy lilával, az szépen kiemeli

szoktam még olyat is, hogy belül világos a szemem és kívül meg sötétebb szemhéjpúderrel 'cicásabbra' kifestem.

ami szerintem nem áll jól az a sárga és az ezüst. de ez végülis attól is függ hogy milyen színű a hajad, milyen az arcod stb.

2011. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lilás-rózsaszínes szemhéjpúder, tus :)
2011. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lila,szürke,fekete,kékes-ezüstös.
2011. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lila, szürke, rózsaszín, beige, zöld
2011. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden szemet a komplementerszíne emel ki a legjobban. A zöld komplementer színe a piros, de nem mondom hogy fesd ilyenre a szemed. Mivel biztos vagyok benne hogy a szemed valamilyen szinten sárgás, azaz sárgás zöld, (tiszta zöld szemű ember nem létezik) ezért a barnát ajánlom.
2011. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem iszonyú világos kivi zöld szemem van, én felül húzom ki tussal vagy szemceruzával vagy nagyon halvány mályva barack vagy valami halvány színnel festem a szemhélyam :D
2011. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
figyelj, a tus felöl "cicásan" kihuzva mindenhez megy. ha hétköznapra akkor nem huzod ki a végét a homlokodig, ha meg partyzni mész stb. akkor kihuzhatod jobban.. esetleg a ruhádhoz passzoló szemhéj puderrel kihuzhatod. ésakkor leveszi a hangsulyt a szemed szinéröl. :D legalábbis magamon ez a varázslat tökéletesen müködik:D
2011. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!