Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercinggel kapcsolatos...

Helix piercinggel kapcsolatos kérdés Ma reggelre a semmiből elkezdett gennyedzeni?

Figyelt kérdés

A helix piercingemet június 16. Szúrták. 1 hónap után egyik barátnőm bele kapott és akkor nagyon fájt újra azt a kamillázás elmúlasztotta egy hét alatt.

Most 2020.01.20. Kicseréltem az ékszert benne (volt már előtte egyszer) és ma 2020.01.25. Reggel felkeltem és gennyedzett a lyuk ezek mellett nagyon fáj mintha frissen lenne szúrva. Semmit nem csináltam vele nem kaptam bele semmit. Mitől lehet és mit csináljak?



2020. jan. 25. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!lehet,hogy ugy cserelted ki,hogy megrantottad veletlen csak nem erezted.szerintem kezdd el kenegetni aloe vera gellel,illetve betadineal!
2020. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy elfeküdted.

Vegyél Octenisept sprayt, az a létező legjobb dolog piercingekre, és kezeld úgy, mint amikor friss volt (ne mozgads, óvatosan tisztítsd).

2020. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
#2 mozgatnia kell,folyamatosan es gyengen,csak is tiszta kezzel,mivel akkor kesobb mar nem tudja forogni,mert bele fog noni a husba!
2020. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 ha csak nem növi körbe a végeit nem fog tudni belenőni a húsba, a szár annyira sima hogy nem tud "belekapaszkodni" a szövet ellenben a forgatás szuperül irritálja a sebet, sosem forgattam a piercingeim és SOHA nem volt gond belőle. Ilyenkor a legjobb ha minél kevesebbet ér hozzá, azért is jó az Octenisept mert az spray, ráfújod, esetleg fültisztító pálcikával körbe törölgeted hogyha van rajta genny/ilyen rászáradt izé és ennyi. Illetve ha hosszú a hajad tartsd távol a füledtől, nekem volt hogy beleragadt a hajam.

Külföldön sokan esküsznek a sóoldatos áztatásra, még nem volt szerencsém próbálni szóval max úgy merem ajánlani ha előtte utánaolvasol.

2020. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 lehet,hogy neked ebbol nem volt bajod,de nekem sajnos igen,tehat akkor ez emberfuggo:( igen,a sos melegvizes borogatas nagyon hatasos,illetve a kamillateas borogatast is batran merem ajanlani!
2020. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!