Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha csak 5 dolgot vásárolhatnál...

Ha csak 5 dolgot vásárolhatnál a Sephorába, miket választanál?

Figyelt kérdés
Nemsokára külföldre utazom, és nem tudom, melyik termékeket lenne érdemes megvásárolni, aki jártas sminkelés terén, segítsen!

2020. jan. 25. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy én leírom, neked nem biztos, hogy sokat segít. Én imádom a rúzsokat, és a szemhéjpalettákat, így biztos úgy osztanám fel, hogy 3 rúzst vennék, és 2 palettát.

2 paletta az tuti Jeffree és Zoeva lenne, vagy Huda.

Rúzs pedig szintén Jeffre, egy Fenty szájfény, és egy Huda rúzs.

De szóba jöhet még ugye az Anastasia Beverly Hills, vagy Too Faced, Urban Decay. Ezek mind olyan márkák, amik high-endek, és Magyarországon nem kaphatóak:)

2020. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vennek egy vagy ketto palettat+highlightert(sose tudom jol leirni bocsi ha rosszul irom)

Es a maradek ruzs vagy szajfeny lenne

2020. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pallettát tuti, az a baj pl szempillaspirál jó lenne de ha megtalálom az igazit elég nehéz lesz újra beszerezni ha elfogy szóval lehet inkább sminkecsetet vennék mellé mondjuk vagy mást amit jó sokáig tudok használni.
2020. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!