Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télikabátnak parkát vagy pufi...

Télikabátnak parkát vagy pufi kabátot választanál? Melyiket szereted jobban?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 23:55
 1/9 Picur888 ***** válasza:
68%

Szió! :)

Én parkát vettem pár hete, szerintem sokkal szebb és csajosabb, mint egy pufi kabát! :))

24/N

2017. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mindkettő van. Ezt amúgy most jöttem rá, hogy utánanéztem, eddig nem tudtam, mi az a parka kabát. :)

Ha nincs túl hideg, akkor a parkát használom, de mínuszokban átváltok a pufira, mert az jobban melegít és véd a széltől. Kinézetre egyébként mindkettő tetszik.

2017. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Parkát. Én nem szeretem a pufi kabátokat.
2017. dec. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Pár napja vettem egy kék színű majdnem térdig erő pufi kabátot. Nekem jobban tetszik mint a parka.
2017. dec. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Nekem ilyenkor a legtöbb parka hideg lenne, ma ilyesmi [link] pufikabátban mentem dolgozni. 26/N
2017. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó válaszoló hol vetted? Ilyet szeretnék ami térdig ér. De minden pufi kabát épp h fenékig ér....
2017. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát, szerintem a pufikabátban nagyon hülyén fogod magadat érezni. Nekem van olyanom, nem néz ki jól, nehezebb talán a táskát is fölvenni, arra már nem emlékszem, és még nagyon nehéz is, mivel vastag. Meg ha lány vagy, akkor főleg ne vegyél olyat, még rondának is fogod magad benne érezni, és irigykedsz a többi csajra, hogy nekik milyen jó kabátjaik vannak. Meleg is legyen, de ha van lehetőséged, akkor azzal együtt, hogy meleg, még minél szebb is legyen.
2017. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
74%
Én parkát, mert a pufikabát nem tetszik. Biztosan jó meleg meg minden de nekem olyan esetlen, a michelin figura jut róla eszembe. A parkából a fekete és a bordó, karcsúsított változatok tetszenek, a nagy hidegekre pedig egy térd fölé érő szövetkabátom van.
2017. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A parka valóban sokkal jobban néz ki, de télre én igazi téli kabátot keresek, ami meleg.


Toll pufi kabát, ami nincsen araszonként bevarrva (a varrás mentén jön be a hideg, mert ott nyilván nincsen kitömve). Ilyet tudott produkálni a Hervis (télikabát sportolásra), meg egy kis magyar butik eddig (olasz importból). A toll szellőzik, nem fülledsz be alatta. Bemész egy multi divatcég üzletébe, tollkabátnak tűnő pufikabátok vannak ott, két perc alatt megfősz benne, mert műanyag az egész, és alig olcsóbb, mint a minőségi, amit viszont úgy kell kajtatni.

2017. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!