Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok nő tényleg azért csúnya...

Sok nő tényleg azért csúnya smink nélkül, mert a sok hónapig tartó sminkeléstől megtelnek a pórusok, és nagyon pattanásos lesz?

Figyelt kérdés
Ha pedig nem sminkel hetekig akkor ismét visszakapja az arca az eredeti szépségét?

2020. jan. 31. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
minőségi sminket használok, este mindig lemosom, és fordítok időt az arcápolásra. így aztán sosem leszek a sminktől pattanásos.
2020. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. A pattanások amúgy sem változtatják meg az arc vonásait, szóval ha valaki szép, az pattanásokkal sem lesz ronda, max egy kicsit visszataszítóbb.

Ez hajlamtól függ. Ha valakinek tökéletes a bőre, sminkelheted istenmeguntáig, akkor sem lesz baja, és ha valakinek problémás, sminkelés nélkül is tiszta pattanás lesz. Aki sminkel, legtöbb esetben odafigyel az alapos lemosásra,hidratálásra is. Soha nem vettem észre semmi változást sem akkor mikor gyakran sminkeltem, sem akkor mikor hónapokig nem sminkeltem.

2020. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz előtte utánna a témának mielőtt ilyen ostoba kérdést írsz ki. Ja és ne feminán meg mindenegybeblogon.
2020. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan barátnőm, aki egészségesen étkezik, él, egyáltalán nem sminkel és borzalmas állapotú a bőre szegénynek. Nagyon tágak a pórusai és hegesedik az arca.

Nem ettől függ.

Én jó ideje nem használok alapozót és mégis mostanában lett problémásabb a bőröm.

2020. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem. A sminktől csak akkor lesz valakinek csúnya bőre, ha nem (alaposan) mossa le este.

Én 10+ éves használok alapozót és nincsenek pattanásaim, se tág pórusaim.


Sőt, én azt vettem észre, jobb a bőröm, ha rendszeresen sminkelek, mint amikor hosszabb ideig egyáltalán nem, nem tudom miért, talán plusz rétegként védi a bőrömet a levegőben lévő szennyeződésektől.

2020. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, azért tűnik fel, mert ha valakit sminkben ismersz meg, az lesz az "alap". És ha máshogy néz ki, az lesz a fura.


Pl. az állandóan szemüveget hordó emberek sem szebbek szemüvegben, csak úgy szoktuk meg őket, és fura az arcuk, ha leveszik. És vice versa.

2020. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!