Hogyan sminkeljek?

Figyelt kérdés

Hogyan sminkeljek úgy, hogy elfedjem a születésem adta hibákat az arcomon, úgy mint lelógó orr, kicsi szemek, vékony ajkak? Hogy sminkeljek, hogy ezeket korrigálni tudjam mégis megfeleljek az instagram és a férfiak álltal felállított szabálynak miszerint a természetesség szép?

Küldök képet a fejemről üzenetben ha segít



2019. júl. 18. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha küldesz kepet tudok segíteni.
2019. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

-az instagram az minden csak nem természetes.


-az a tipikus "férfi" aki természetes sminkről ugat de fogalmas sincs arról mi a különbség a természetes smink és a smink nélkül között, általában egy 13 éves aki csak animében lát nőt. Ne csak a kommenteket olvasd hanem azt is hogy kitől jön 🙄


-úgy sminkelj ahogy neked tetszik nem kell minden random jöttment idiótának megfelelni. A nagy részükkel az életbe nem találkozol

2019. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2-es mondja. Úgy sminkelj, ahogy neked tetszik. Ha egy férfivel kapcsolatba is kerülsz, lekerül az a smink. Instagrammon amúgy van rengeteg videó, ha mindenképp ezt szeretnéd. Ajaknál pl “túlkenik” a rúzst, így teltebb hatása lesz, plusz alapozó vagy valamit tesznek alá és fölé, hogy ne kenődjön. Sötétebb és világosabb korrektorral, alapozóval jó helyen kell kiemelni/ elfedni, amit szeretnél.
2019. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Az Insta nem természetes, azok a rajzolt szemöldökű műnők, Pfffffffff....

Legjobb smink, ez mindenkinek jó áll: Szempillaspirál, szájfényt, oszt' kész, én is csak ennyit használok, nem kell Insta-smink, az a ronda nőket takarja, és csak a festék szép rajtuk. Főleg hétköznapra, de szerintem ünnepre is hányadék, csak fényképen mutat jól, élőbe egy sza..... összhatású, elfuserált valami.


És a férfiaknak nem a szétvakolt Instalányok jönnek be, hanem a kevés sminket használó nők.

Akinek pedig azok jönnek be, nem akar normál kapcsolatot, csak egy "gyors menetet", egy éjszakát, vagy többet is akár, de az nem kapcsolat....

2019. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jólvan nyugi van brada.. nehogy már az értelmezés hiánya miatt itt agyvérzést kapj. Csak a technikát nézze el- ismétlem magam- ha ragaszkodik az általa felsorolt testrészek elfedésére, illetve ahogy szintén írtam, a smink előbb utóbb lekerül. -> segítek értelmezni: hiába vakolod ki magad, ha nem vagy igénytelen esténként lemosod és ugyanaz az arc fog előkerülni, amit addig “rejtegetett”, ergo tök felesleges erősen pingálnia magát és becsapni bárkit is.

Na meg arról ne is beszéljünk, hogy te milyen sminkes vidiket néztél? Tudod létezik olyan is, akik a természetes sminket mutatják be, de még mindig hangsúlyozom.. csak ha ragaszkodik hozzá, tud technikát lesni és próbálgatni kedve szerint, azt meg nem kötelező erőteljes színű eszközökkel megvalósítani.

Nem tudom te egy nagyon elkeseredett lány vagy a többi smink szerető lánnya szemben vagy csak buta az előző megnyilvánulásod után.

2019. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már elmondtak mindent előttem. Annyi még hogy a tipikus instagram smink élőben nem néz ki olyan jól. Én is szerettem ezeket régen de nem lehet úgy megcsinálni hogy szép legyen, látszik a sok púder, az alapozó szétmegy (nem tudom mi rá a hivatalos szó) stb. A kevesebb néha több erre saját tapasztalattal jöttem rá. Használj amit akarsz csak ne vidd túlzásba, mindent oszlass el szépen a fő része az alap ha az alap nem jó akkor utána minden rossz úgyhogy azzal tölts több időt. Szájat lehet egy picit tovább húzni, orrot kontúrozni, a szemet spirállal, szemhéjpúderrel és nude színű ceruzával kiemelni nekem még az nyitja meg nagyon ha egy kis highlighert (vagy csillámos szempúdert) bekenek a könnycsatornába tehát oda a szem elejébe vagy hogy írjam.
2019. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!