Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapózót használják...

Milyen alapózót használják zsíros pattanásos bőre?

Figyelt kérdés

Az arcom jelenleg kezelés alatt ál.

De ha kimegyek szeretnék valamilyen alapózót használni.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni.


2020. febr. 1. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Milyen árkategória? Milyen fedést szeretnél?


Én amiket eddig kipróbáltam és működött, és drogériás, az a Catrice HD Liquid. Tartós, viszont a fedése nem olyan jó. Mármint teljesen nem tünteti el az én pattanásaimat, de nekem pl. pont megfelel úgy. Szóval attól függ, mennyit szánnál rá, és milyen erős fedést szeretnél. De ár-érték arányban a Catrice-es megéri szerintem.

2020. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Max 6000 Ft ig gondoltam mert nem tervezem állandóan használni
2020. febr. 1. 21:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt az hogy elég a közepes fedésű is
2020. febr. 1. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt, a Catrice HD az nagyon nagyon jó. Én nagyon szeretem. Nekem viszont teljesen fed, szóval ha több réteget viszel fel teljesen makulátlannak fog látszani a bőröd.

Es megkérdezhetem milyen kezelést kapsz? Én Inerta/Roaccutan kúrát kaptam, és 8 hónap után teljesen babapopsi lett a bőröm. Az elejen soha nem gondoltam volt hogy ez lehetséges lehet.

2020. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is olyan kúrát kapok amit te kaptál csak én még az elején vagyok
2020. febr. 1. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!