Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik belevágtak a szempillázás...

Akik belevágtak a szempillázásba hogyan szereztek tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Teljesen távol áll a szakmámtól a kozmetika vagy szempillaépítés. Viszont nagyon fetszik és nagyon érdekel, így szeretném megcsinálni az alap képzést.

Viszont a szépségtanácsadó szakmát majd akkor szeretném elvégezni, ha már van rutinom is és vállalkozásban szeretném ezt a szakmát csinálni.

Az összes barátnőm külföldön él, így ők kilőve a gyakorláshoz.

1-2 rokont tudok majd megkésni talán.

Ettől egy kicsit félek.

Ti ezt kezdőként hogyan csináltátok? Ingyen hirdessem meg ahol élek, hogy gyakorolnék pár csajszin?



2020. febr. 2. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A szépségtanácsadóit minnél hamarabb kezd el mert elv nemsokára megszűntetik és utána csak kozmetikusi végzettséggel lehet majd pillázni.

Rokonom csinalta, engem vitt modellként mindenhova. Nevettséges volt az egész szépségtanácsadói tanfolyam. Kb csak művtörit oktattak nekik, volt pár pillás óra, amin babán gyakoroltak (amin nem lehet rendesen). Sminkes oktató nagyon aranyos volt, segített mindenkinek mindenben. De a vizsgáztatóktól még én is kiakadtam. 50+os fapinák, értékeléskor úgy állítanak, hogy ők vannak fénnyel szemben nem pedig mi. Az egyik tőlem 3m-re ült és kiakadt, hogy milyen ívesre kontúrozták a felső ajkamat amikor az alapból olyan. Egy sminkes csajnak aki gyönyörű smiket készített, szétkritizalták a munkáját, majd nagykegyesen átengedték.

Viszont a külön 1-1 napos pillás tanfolyamok nagyon jók voltak. Kevés létszámmal, nagyon segítőkész oktatókkal. Menj el az alap 1d-re. Igazából az elején elég ha 1 vagy 2 ember van akin tudsz gyakorolni. Nyilvan minnel több, annál jobb de ennyivel is sokat lehet tanulni. Aztán ha már vállahtó időn belül tudsz szép munkát vegezni, akkor érdemes hírdetgetni.

2020. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uhh, hát ez a szépségtanácsadói... nem túl jó hír. :( akkor mielőbb neki állok, mert kozmetikus nem szeretnék lenni.

2-3 embert szerintem tudok majd akik engedik hogy töltögessem a pilláikat, míg bele nem jövök. :) Aztán a liftinget akarom mielőbb, mert idősebb ismerősök affelé hajlanak inkább :)

Mindenképp itthon akarom majd csinálni, bérelni semmit sem akarok, később sem. Aztán ha minden jól megy, az udvaron épül majd egy kis kuckóm. :)

Köszönöm az infókat!

2020. febr. 2. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,ugy tudom,hogy pillazni mar csak kozmetikus tud 2020 -tol :)
2020. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem nem így van, mert hónap végén csinálom az alap tanfolyamot és áprilisban a szépségtanácsadóit.
2020. márc. 7. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!