Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SOS! 2 napja van szemöldök...

SOS! 2 napja van szemöldök tetoválásom és a mai edzésen nagyon leizzadtam. Lehet valami baja a tetoválásnak? Kéne tennem valamit? Bármilyen tapasztalatot elfogadok! SOS!

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
2 éve én is voltam anniyra elszánt h nyáron csináltattam, amikor ugye napfény nem érhetne és víz sem abban a kb 2 hétben amig le nem esik az összes varr. Kened azzal a krémmel vagy vazelinnel amit a tetováló adott? Ha igen szerintem ha óvatosan felitattad az izzadságot nem lesz vele gond főleg h az ilyen zsíros anyagok azért vizlepergeto hatásuak valamelyest. Nem mondom h minden nap ha így leizzadsz jót tesz neki de szerintem ez az egy alkalom nem fog gondot okozni:)
2019. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!