Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani valóban...

Tudnátok ajánlani valóban tartós, szép, jó minőségű DROGÉRIÁS rúzsokat?

Figyelt kérdés
Azt már megtapasztaltam, hogy az ár sokszor nincs köszönviszonyban a minősséggel. A max factor termékei sok esetben csúnyán száradnak, ragadnak..míg pl egy maybelline hozzák képest egész jól teljesít,de még mindig nem az igazi!

2020. febr. 2. 18:50
 1/6 anonim válasza:
56%
Szia :) én a Catrice rúzsokat ajánlom, tartós és szép fedése van. Sok színben megtalálod a Rossmannban és a Müllerben. Valamint nekem a Lovely klips folyékony rúzsai is nagyon beváltak, ez szintén a Rossmannban található
2020. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is a Catrice vált be legjobban. Már 3 fajtát vettem és sokkal jobbak, mint eddig bármi más.

Ha csúnyán szárad, az lehet attól is, ha száraz a szád. Azt is kell hidratálni, ápolni. Csak szép ajkakon mutat jól a rúzs.

2020. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen,a catrice termékei valóban jók, csak nem túl tartósak rajtam, viszont szépen mutatnak nagyon az ajkakon, nagyon szép színeik vannak. Főleg a filces formula jó, ez az aqualink lip liner,csak úgy érzem,hogy jobb lenne ha le lennének zárva azok a rúzsok,melyek nem teszterek, mert múltkor is sikerült egy olyat megvennem, amiben már alig volt termék.. :)
2020. febr. 2. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Melyik Maybelline rúzst próbáltad?

A klasszikus verziói és a Vivid Matte széria valóban alulmaradnak, nem nagy durranás.

VISZONT a SuperStay Matte Ink folyékony rúzsaikért ölni tudnék.

Rengeteg árnyalat van (kérdés, hogy bizonyos drogériák kínálatában mennyi és milyen választék van ebből). Nagyon sok féle folyékony rúzst szeretek az olcsó, de örök kedvenc Adentől kezdve a MAC-ig, - de tartósságban lekörözte az eddigi összeset!

Nem csinál ráncos öregasszony ajkakat, nem ül bele. Nagyon gyorsan mattra szárad, és amit odakentél, ott is marad.

2020. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miss Endzsi ***** válasza:
56%
Catrice a legjobb ebben az árban.
2020. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
700Ft-os trend it up krémmánián remgeteg jó értékelést kapott. De saját tapasztalatom nincs vele.
2020. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!