Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban olyan szép lennék,...

Valóban olyan szép lennék, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Sokan mondják hogy szép vagyok. Hát én nem tudom nekik elhinni. Mi olyan szép bennem? Szerintem semmi...



2015. nov. 21. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem összeségében átlagosan szèp vagy. Szèpsèghibài mindenkinek vannak, de nem vagy ronda. Szèp.
2015. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy átlagos tinilány vagy. Ami jó dolog... később biztos egy szép nő lesz belőled. Csak figyelj oda ilyen apróságokra, hogy ne tedd tönkre a hajad például, mert némelyik képen olyan mintha agyon lenne égetve, az nem szép... nem tudom fested, vasalod vagy valami ami miatt ilyen.
2015. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szép vagy,csak az öltözködéseden kéne változtatni,meg egy kis smink is segíthet!
2015. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!

Igen, vasaltam. Régen szinte naponta, most már nagyon ritkán. Most gondolkodtam azon is, hogy a nagyon töredezett, leégett hajvégeket levágatom, utána pedig vigyázok a hajamra, hogy szép hosszú és ápolt legyen.

2015. nov. 21. 22:17
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy szép,egyáltalán!!!!
2015. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Én is így vélekedem magamról. Egyszerűen nem látom szépnek magam. Ez van.

2015. nov. 21. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, nem
2015. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem igazán. Elég karakteres az arcod, sőt, kicsit már-már férfias is, sminkkel és frizurával lehetne ellensúlyozni.
2015. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy kis Photoshop segítene rajtad. A való életben meg egy kis smink (tini vagy így a pattanások természetesek, de le lehet őket kenni korrektorral), csinosabb öltözködés, ápolt haj, előnyös frizura... Formálódni fogsz én is rengeteget változtam tinikorom óta. Nem vagy kiemelkedő szépség de csúnya sem egyáltalán.


Tessék ajándék

[link]

2015. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm, nagyon jó lett a kép. :)
2015. nov. 21. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!