Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Felétek mennyit kérnek a...

Felétek mennyit kérnek a géllakkozásért? Adsz borravalót?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

3500 Ft-tól kezdődnek az árak


én nem szoktam borravalót adni

2020. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5500 ft kővel/dísszel együtt. Adok borravalót, 300ft körül.
2020. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3200 Ft, a díszítés benne van az árban (Szombathely) és nem adok borravalót.
2020. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4200 Szeged, nem adok borravalót.
2020. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

3500 ftról kezdődik. Nyíregyháza.


Nem adok borravalót, a körmösök, direkt úgy kalkulálják a munkadíjat, hogy az nekik megérje, nem olyanok, mint a pincérek, vagy a futárok, akik minimálbérért 12 óráznak, és ha ez nekik nem tetszik, mehetnek ahova akarnak.


A körmösöm, pl most emelt 300 ftot, és senki se váltott emiatt körmöst, na ezt egy pincér, vagy egy futár nem tudja megtenni, nekik ezért jár a borravaló.


A fodrásznak is csak akkor adok borravalót, ha egy szépségszalonban dolgozik,van főnöke, nem saját magának bérli a helyét. Aki maga bérli a helyét, magának dolgozik, az kalkulálja úgy az árát, hogy ne kelljen a borravalóra várnia.

2020. febr. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én körmösöm 4300-ért csinál, a többi körmös felém kb 3000-4500 Ft között csinálja.

Nekem mondjuk műkörmöm van, ha kicsit bonyolultabb/időigényesebb mintát kérek a körmömre, akkor szoktam neki adni 500 Ft borravalót. Ha semmi extra nincs a körmömön, akkor pedig nem adok.

2020. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!