Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A piercingesnek kell borravaló...

A piercingesnek kell borravalót adni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is értem miért ad bárhol is bárki borravalót?? Kenyérboltban is adnak már lassan meg a buszon... mintha nem lenne nekik fizetésük.
2015. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bebaxna!
2015. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert mindenhol elvárják. Ritka az aki azt mondja, hogy nem, nem fogadja el.
2015. szept. 4. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor adj...de akkor mindenkinek!


Tanárodnak,buszsofőrnek,pénztárosnak,fogorvosnak,biztonsági őrnek a plázában,utcaseprőnek,...

2015. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem várják el mindenhol. De ki utasítaná vissza, ha adják?

Szerintem ahol fix árak vannak, ott nem kell, hiszen ki van írva az ár.

Ahol valami pluszt kapsz. Pl. fodrászod kedvedért korábban ment be, vagy mindig gyorsan ad időpontot és nem kell várakoznod. Vagy étteremben segítőkészek.

De akkor sem kell nagy összegeket. Én sokszor kerekítem pl. futárnál. De boltban nem, ott vannak fix árak, nincs extra szolgáltatás és úgyis tudnak visszaadni.

2015. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szúrásban nem csak a piercing, tű, fertőtlenítő, eszközök tisztításának az ára van hanem az ár fele kb munkadíj. Egyébként senkinek sem vagy köteles borravalót adni, a pizzafutárnak sem, ha a cég azt mondja x forint lesz akkor te x forintot vagy köteles fizetni, nem többet, nem várhatja el tőled senki hogy többet ad, bár aki tőlem ELVÁRJA hogy pluszba fizessek neki annak elvből nem fogok.
2015. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!