Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminktetoválásnál, ami 15000....

Sminktetoválásnál, ami 15000. -ft lesz, mennyi "borravalót"illik adni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 08:22
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem kell borravaló. Én tetováló szalonban csináltattam a szemöldököm, 20.000 Ft volt, és annyit is adtam. Gondolom te kozmetikusnál csináltatod, és neki alapból szoktunk adni, de szerintem egy ilyennél nem kell :)
2014. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de nekem gyanús, hogy ilyen olcsón dolgozik az illető. Láttad már a munkáit? (Csak jót akarok). Ha viszont jó és neked is beválik írj :))
2014. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen láttam a munkáit,nagyon szépen dolgozik!Nálunk itt Dunaújvárosban,ilyen árakkal dolgoznak.Talán a 20 ezer a max.Egy szemöldöknél!Sok ismerősömnek csinálta,csak azt nem tudom,hogy illik-nem illik adni?Nem nagyon akarok,de beégni se szeretnék!
2014. máj. 9. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen összegnél már 5x bele van számolva a borravaló. Elég sok pénz, szóval szerintem nem kell neki adni.

#2, voltam :)

2014. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Indulok is tetováltatni! Tele a "gatya"... :)
2014. máj. 9. 10:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Aztán írd ám meg, hogy milyen lett ;)
2014. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy inkább tegyél fel előtte-utána fotót!! :)
2014. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!