Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszik azt körülöttem...

Coolhc kérdése:

Miért hiszik azt körülöttem többen is, hogy úriemberek, elegánsak?

Figyelt kérdés

A gimnáziumban ahova járok több osztálytársam túlontúl úriembernek hiszik magukat KÜLSŐLEG,de(még azt is a jó ízlés határain átlépő módon)Még véletlenül sem engednének egy lányt előre vagy nyitnák ki az ajtót esetleg,káromkodnak,drogoznak(soft drogozásnak hívják maguk között,de a gimi java része is,a barátnőim mesélik)miért van ez?Ha úriemberek akarnak lenni akkor miért nem teljesen azok mint az a fiú osztálytársuk aki tényleg mindenben segítőkész,ízléses ruhákban jár,kimért meggondolt,ha tényleg úriemberek akarnak lenni miért nem őt utánozzák,de nem ők kigúnyolják őt(is)ha meg nem akarnak igazán úriemberek lenni akkor miért erőltetik?És a barátnőim szerint akik másik iskolába járnak ez nem csak nálunk hanem náluk is így van.Mi ez a félmuriemberség akkor miért nem teljesen azok?


ők:15-17 F én:16/L( a félreértések elkerülése végett)



2016. máj. 1. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne ma ruha teszi az embert.


Hogy ki úriember, azt a környezete ítéli meg. Hhieti magát valaki annak, de ha a környezete nem így látja, akkor bukta.


Amiekt írtál, azok alapján ezek a fiúk valamiképp egy torz tetszelgést mutatnak, psuztán látszati dolog, ideig-óráig, amikor épp szükséges. Ez inkább megnevettető és szánalmas, mintsem az, aminek gondolják.

2016. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az egyn hitétől függ úriembersége.

Az illetőnek úgy kell viselkednie, hogy MÁSOK úriembernek lássák/tartsák.

.

Azért csinálják és azért sikeresek ezzel a viselkedésükkel, mert imponál azoknak a csajoknak, akik nem akarnak/tudnak úrhölgyként viselkedni.

.

Amíg lesz lósz.r, lesz veréb is...!

2016. máj. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ugyanezt látom a mi sulinkban. Pont azok vesznek fel inget meg zakót és azok zselézik "jófiúsra" a hajukat, akik a legnagyobb parasztok. 160 centis 50 kilós lányként külön öröm, amikor egy ilyen példány fellök a sulibüfénél, mert nem tud várni. De felvehetnek végülis akármilyen öltönyt és hordhatnak többtízezres órát, akkor se lesznek udvariasabbak.
2016. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nállunk is így van.Én csak azt a normalis sracot sajnalom akit gyakran kigunyolnak pedig sokkalta kulonb nalluk mind viselkedesben mind ruhazatban sokal jobban nez ki es megis ő a csufolodasok celpontja.Szerencsere eleg okos hozza h ne vegye fel a kesztyűt.de azert sajnalom igazsagtalanok vele l.Ha lessz tobb batorsagom megmondom neki h ő az en talpig uriemberem :S :-)
2016. máj. 2. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Most ez a divat:) vagyis ez is.

2 rész van. Az első amikor valaki úgy néz ki mint egy csöves kb. csak a ruhák darabja 7.000-nél kezdődik rajta.


A második az amikor úriembernek próbálnak kinézni (ing, drága óra stb.) de mégsem azok.

Ezekről beszélsz te.

Ezek azt hiszik hogy vannak olyan agyi szinten hogy inget hordjanak, de sem a viselkedésük sem az agyi szintjük nem éri el azt a lécet.

Azért is veszik fel mert a TV-ben meg minden hülye oldalon ilyen semmittevő (berki), érettségivel sem rendelkező (az a ricsi vagy ki, meg gabo) is ezt hordja és ezek mára a magyar ikonok. A semmittevéstől lettek híresek.


Valószínűleg olyan sose lesz hogy csak úriemberen lesz ing, de majd ha idősebb leszel majd változhat a dolog:) Elég rossz az a generáció amiben vagy pedig csak pár évvel vagyok tőled idősebb, de látom hogy milyenek.

Kitartást neked is és a srácnak is:)

2016. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mert hülyék. Nem tudják, mit jelent úriembernek lenni, és olyan egoisták, hogy nem látják, milyen bunkók is valójában.
2016. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne aggódj semmit kedves kérdező te ettől nem leszel kevesebb,Sőt a közted és köztük lévő különbség tesz téged kifinomultabbá.Ahogyan néhai nagyapám mondta"Cigánynak és úriembernek születni kell"


-Post Scriptum

2016. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!