Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem sminkelem magam, de...

Nem sminkelem magam, de körülöttem szinte mindenki. Ennyire alap lenne?

Figyelt kérdés

kissé idegesit h mindenki kivan kenve..

van aki nemkicsit

ennyire gáz ha valakin nincs smink?:D

15L


2010. szept. 29. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem,nem gáz!Olyanok a mai tizenéves csajok mintha a saját anyjuk lennének!
2010. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
hát igen nagyon gáz hogy mindenki sminkeli magát.és kb mindegyik fiatal ugyyanugy nézki oldalt elválasztott vasalt lelapult haj meg alapozó tömkelege mühaj..nagyon tré.azért nekem még volt ennyi eszem fiatalkoromba hogy volt stilusom de ezeknek..eszük nincs inkább
2010. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha egy lány/nő szép, az smink nélkül is szép, hidd el!


Egyébként én sem sminkelem magam, sosem tettem, amit használok az a szemöldökceruza.

Emellett néha szemceruza.

2010. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

19:38

Egyetértünk. :)

Ez a mai fiatalság szörnyű (tisztelet a kivétel).

2010. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem nem az. Hétköznap én sem festem magam, csak ha elmegyek mondjuk szórakozni, vagy valami fontosabb eseményre (esküvő pl.), és akkor is csak nagyon visszafogottan. Egyrészt azért, mert nem vagyok egy született sminkmester, másrészt reggelente örülök, hogy ha a tényleg szükséges teendőkre van időm.

Egyszer találkoztam egy ismerősömmel és a nővérével, s a nővér első kérdése az volt hozzám, hogy "Te miért nem sminkeled magad?", mindeközben pedig úgy nézett rám, mintha marslakó lennék. Mikor azt válaszoltam, h én helyette inkább tanulok, nem annyira tetszett neki :D

20/L

2010. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó: mintha a smink meg a tanulás nem férne össze.. :))

Én mondjuk szeretem, ha megdicsérik, hogy ma milyen szépen húztam ki a szemem tussal, vagy hú de szép nagy pilláim lettek.. :) De alapozót nem használok, és sok festéket se. Csak tus, szempillaspirál, labelló.


15/L

2010. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal semmi gond nincs ha valaki sminkeli magát,azzal van gond ha látszik h a 2 kiló alapozó folyik le róla és erősen van a szeme kisminkelve +vastag szájfény.És sminkelem magamat,de szerintem azzal nincs semmi gond van rajtam szempillaspirál és egy kis szájfény.
2010. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jah és 15/L
2010. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19.58 vagyok, 20:15-nek. Egy szóval sem mondtam, h a tanulás és a smink nem fér össze (bocsi, ha így hangzott) :D Viszont az általam leírt szituációban ez egy tökéletesen frappáns válasz volt, ugyanis a csaj, akiről szó volt nem egy iq bajnok.
2010. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
egy nő nem azért sminkeli magát, mert anélkül nem lenne szép. hanem mert szereti magát sminkelni, és ami szép azt még jobban ki szeretné hangsúlyozni. van akinek van türelme hozzá, van akinek meg nincs. én például mindig ki szoktam magam sminkelni rendesen, ha megyek valahova, mert így jobban érzem magamat és mert szeretem sminkelni magamat. szerintem valamennyi smink kell, ha nem is túl sok, de valamennyi mindig kell hogy legyen, ha emberek közé megyünk, hiszen nők vagyunk.
2010. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!