Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek napi hany perc...

Szerintetek napi hany perc sminkeles szamit soknak? Normalisnak? Nektek mennyi idot vesz igenybe a reggeli sminketek?

Figyelt kérdés
A kerdes adott! :-)

2020. febr. 13. 20:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
Általában 15 perc (alapozó, szemöldök, pirosító, világos szemsmink), ha éppen van kedvem hozzá és mondjuk szeretnék egy tust vagy narancs/piros/lila sminket, max 25 perc. Menne gyorsabban is, de sokkal jobban szeretek ráérősen sminkelni.
2020. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább a prep részével megy el sok idő, a lemosás, tonizálás, szérumok, és várni köztük egy keveset, hogy ne kukacosodjon, majd krém után is várni... maga a smink megvan 10 perc alatt, de a prep miatt hosszabb.
2020. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10 perc kb. 29/N


alapozo, korrektor, bronzosito, pirosito

szemoldokceruza

szemceruza, szempillaspiral

ruzs


Szemhejfesteket szeretnem megtanulni rendesen hasznalni meg.

Meg kene egy primer es setting sprayt hasznalnom.

2020. febr. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeru hetkoznapi smink esetén a legtobb ido max 30 perc ha lassan csinalod es még nem vagy gyakorlott.

De úgy 15-20 p sztem elég.

Azért 3 órára meg 1 órára már azt mondanám erös tulzás egy atlag smink elkészitésére.

2020. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amikor suliba mentem kb 10 -15 perc.

Amugy ha nem sietek akkor 30 perc de ha az a full glam akkor szerintem egy 45 percet simán elvesz,főleg a szemsminkel való pepecselés satírozás tusvonal huzás.

De azért azokat akik 3 óráig képesek sminkelni azt csak egy sminkesnél értem meg akinek ez a munkája, de egy átlagos nőnél nem igazán max az sminkeli magát enyi ideig akinek cisztás aknéi vannak vagy durva aknéi hogy elfedje az elég sok időt elvehet.. hála istenmek én nem vagyok aknés csak pattanásaim vannak amire korrektor alapozo elfed. De szerintem egy 10-15 perc átlagosan ha sietek, de ha elszurom a tusvonalam az sok időt elvehet.:(

2020. okt. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!