Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni reggelire...

Mit lehet csinálni reggelire kevesebb, mint 10 perc alatt?

Figyelt kérdés
Pirítós is jó lenne, csak változatosan, nem csak a vaj-fokhagyma ízesítéssel.Ötletem viszont nincs. Olyan reggeliket szeretnék, amikkel kibírom 4-5 órán keresztül, és nem kell hozzá túl sok edénnyel zörögni, mert egy családtagom a konyha melletti szobában alszik, és minden behallatszik hozzá. (én hajnali 4-kor kelek)

2019. máj. 12. 16:51
 1/5 anonim válasza:
85%
Zabkása, sült/főtt tojás, bundás kenyér
2019. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Fogsz egy szelet kenyeret és megkened körözöttel, vajkrémmel, bármivel. Mellé valami zöldség meg tea.
2019. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Zabkása, egy tál müzli, vagy esetleg egy gyorsan összedobott szendvics. Esetleg valami gyümölcs... Van azért jó pár lehetőség szerintem, szóval semmiképpen se hagyd ki, mert fontos a reggeli. :) Egyébként a pirítóst lehet gyümölcs lekvárral is enni. Valami elképesztően finom. Érdemes kipróbálni.
2019. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Rantotta

-siman,

-hagymával,

-baconnel,

-paradicsommal és paprikával,

-kaporral,

-gombaval

Tükörtojás

-siman

-baconnal

-sonkaval


Előző nap elkészíthető:

Tojassalata,

Franciasaláta,

Mentás-fetas borsópüré,

Diós paprika krém,

Lencsepastetom,

Gombakrem,

Sajtkrém


Frissen gyorsat:

Vajas kenyér vagy toast friss bazsalikommal és paradicsommal

Monte Cristo

Palacsinta

Avocados piritos

Virsli főzve/sutve

2019. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az én nagy trükköm a hideg zabkása, "overnight oats" néven fut angolul, magyarul lövésem sincs sajnos.

Az alaprecept az, hogy előző este egy edénybe raksz zabpelyhet és tejet, lezárod, beteszed a hűtőbe, és mire reggel kiveszed zabkása lesz belőle. Aztán ezt lehet variálni, tenni bele mézet, vaníliaaromát, chiamagot, joghurtot, friss vagy szárított gyümölcsöt, fahéjat, kakaót, lekvárt, kókusztejet, kókuszreszeléket, csokidarabokat, igazából bármit.

Reggel semennyi időt nem vesz igénybe és a családtagod is garantáltan átalussza, mivel csak kiveszed a hűtőből, előveszel egy kiskanalat és eszel.

2019. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!