Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A kék kontaktlencse mennyire...

A kék kontaktlencse mennyire fedi be a barna szemet?

Figyelt kérdés
Már lassan három éve kontaktlencsét hordok, dioptriásat. Viszont szeretnék színes kontaktlencsét, méghozzá kéket. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire lesz "mű", illetve hogy látszik-e, hogy nem ez az eredeti szemszínem. (a kontaktlencsémet még senki nem vette észre, akinek nem mondtam el. :) )
2010. júl. 23. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Minek akarsz más szemszínet? A barna a legszebb szem.
2010. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jó fajta akkor befedi bármilyen sötét is a szemed.

Persze mindig látszani fog egy kis rész a saját szemedből a pupilla mellett, tehát ha valaki közel megy hozzád észre fogja venni mert nem természetes.

2010. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már mondták, hogy szép a szemem és hogy a barna szép, de én mindig is kéket akartam. Hülyének lehet nézni, de nem tudom megmagyarázni miért. Ez van... :)
2010. júl. 23. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia:)Nekem kék szemem van és kiakartam próbálni lilán is:D szóval vettem piros kontaklencsét-egyszerűen mesés.mellesleg nekem is dioptriás-elvileg be a lencse miatt kék szemdnek kéne lennie,de mível ha kevered a színeket ez esetben barna és kék nem biztos hogy kék lesz.
2010. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kék szemre nem kell kék kontaktlencse, inkább a barnára, ezért valószínű, hogyha jó minőségűt veszel, akkor lefedi :DD
2010. júl. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ugyanezt kérdeztem egy szakembertől,és ő mondta h nem fedi el,át fog ütni! nekem is kellett volna kék...
2010. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 N86 válasza:
Nekem is volt kék lencsém és teljesen betakarta a barna szememet. És annyira természetes hatású lencsét választottam, hogy nem is lehetett észrevenni, csak nagyon közelről látszott az átlátszó része a lencsének
2012. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!