Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A kék kontaktlencse mennyire...

A kék kontaktlencse mennyire takarja a barna szemet?

Figyelt kérdés

Sötét barna szemem van, szeretném kipróbálni a kék kontaktlencsét. Tudnátok mutatni nekem olyan képeket, ahol barnát alakítanak kékké? Netán személyes tapasztalat, kép?

Mennyi a színes kontaktlencse, és mennyi időre?


2009. máj. 24. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

egy osztálytársamnak volt pár hétig kék lencséje, pedig barna szeme van képet nem akarok róla ide feltenni, de nem volt jó, nagyon látszott, hogy nem igazi és természetellenes színe volt

árakat sajnos nem tudok

2009. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Van egy napos színes lencse.

A google erre való.

Nagyon sok webáruház van hol megtudod nézni az árakat, olyan 15-25 ezer között mozognak. Keress rá.

2009. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Optikában dolgozom. Semmiképp se rendelj a netről, max. akkor ha az adott lencsét felrakták neked és az optometrista vagy doki jónak látta, ajánlja. Komoly károkat tehetsz a szemedben, ha nem így teszel. Egyébként baromi ronda a barna szemen a kék lencse. Vagy "vizenyős" lesz a tekinteted vagy ufós. Ezeket a lencséket világosabb szeműeknek találták ki és inkább csak az eredeti szemszín kiemelésére mélyítésére. Akkor már inkább a zöldet ajánlanám, de az meg nem igazán látszik!
2009. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Ja, az ára 9-11ezer forint egy hónapra+a vizsgálat+folyadék, amivel tisztítod és tárolod. Összesen k.b. 15ezer 1 hónapra. Talán a lencse olcsóbb a netről...
2009. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Előttem szólóknak is üzenem,

nem káros, nem vizenyős, nem csúnya, és nem kell optikus sem hozzá ha nem dioptriás lencsét veszel.

Tudni kell tárolni, tisztítani, ki és betenni, és sztem nagyon szép, barátnőmnek kék van, én zöldet hordok. Csak ajánlani tudom

2009. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Harmadik vagyok, az utolsónak üzenem: mindenkinek más a szaruhártya görbülete és ezeket a lencséket egyféle görbületben gyártják. Ha nem jó neked és hordod, idővel komoly bajod lehet belőle. Másik: szépérzéktől függ, hogy tetszik-e! Ez pedig, nem mindenkinek adatik meg...
2009. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

[link]

itt vannak képek

2010. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írta h vizenyős csúnya lesz az nézze meg ez előző hozzászóló linkjét! Egyébként én is ismerek olyat akinek sötétbarna szeme volt csak rakatott fel világoskéket és ha nem ismerném régebbről eszembe se jutna h nem igazi kék a szeme!
2010. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg nem vizenyős....inkább ufós! :-)
2010. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Vannak teljesen fedő, és vannak az eredeti szemszínt is látni engedő kontaktlencsék.

Ebben a blogban további információkat is találhatsz:

[link]

2011. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!