Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Neki magas homloka van?...

Neki magas homloka van? Melyik sztároknak van magas homloka?

Figyelt kérdés

[link]


csak azért kérdezem, mert nekem is magas homlokom van és szeretném így hordani a hajam és jól is áll csak nem tudom, hogy mások szerint is így van e ez


2010. júl. 23. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. Angelina Jolinak is magas a homloka, szerintem pont ez a frizura nem fog jól állni. Inkább vágass frufrut!
2010. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is magas homlokom van, és egyszerűen nem bírom elviselni, ha frufrum van (és nem is áll jól). Én az elől lévő hajtincseimet általában hátra szoktam csatolni, és sokkal jobban áll, mintha frufrum lenne. Szóval szerintem bátran hord így a hajad!:)
2010. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
eddig nekem is volt oldalfrufrum, de már sehogysem áll és zavar is és ezért gondoltam, hogy esetleg ez jó megoldás lenne, így leengedhetem a hajam, a frufrum pedig nem zavar
2010. júl. 23. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
a magas homlokot pont egy ilyen feltüzéssel hangsúlyozod ki mégjobban!
2010. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen tudom, de utálom a hajam és csak ez menti meg, hogy ne vágassam le:)DD
2010. júl. 26. 09:35
 6/7 nyuszipo.Ok ***** válasza:
Demi Lovato,én ugyvettem észre hogy Ashley Tisdale..szinte az összes ismertnek.
2010. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tyra Banks-nek is nagy a homloka.
2010. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!