Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet venni 42-es női...

Hol lehet venni 42-es női divatos, elegáns magas- ill. törpesarkú cipőket a Deichmanon kívül?

Figyelt kérdés
Azért kell ekkora cipő az amúgy 40-es lábamra, mert baromi széles a lábfejem. ?ég magassarkúm soha életemben nem is volt, de már nagyon szeretnék, viszont a Deichmanban nem szívesen vásárlok, mert eddig mindig csalódtam az ott vásárolt cipőkben. Viszont internetről se szívesen rendelnék, mert a lábfejem miatt muszáj felpróbálnom a cipőt vásárlás előtt. Van valakinek hasonló problémája? Hogy oldjátok meg?
2010. dec. 20. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
humanic.
2010. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem 42 es van.Az a baj,hogy ekkora méretben szinte lehetetlen jó minőséget,márkásat kapni.Amit a Humanicban vettem,az a Deicman minőségével azonos volt,tehát nem rossz,de nem is az a nagyon jó.Én csináltattam és az tényleg jó,de a cipőkészítő mérete szerint 43,5 ős méret.
2010. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!