Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik az hogy valaki akármil...

Létezik az hogy valaki akármilyen drága, vagy jó körömlakkot vesz, másnapra már pattogzik? Lehet a körömmel baj?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Lakkozás elött a körmöd felületét csiszold át finom reszelővel, majd polirozd.Ezután szappanos vízzel megmosni..A körmösök szoktak zsirtalanitó szert is tenni a körömre ha jol emlékszem...és bizony van különbség a kinai, és a drágább lakkok között is, de egy fodrászkellékesnél már könnyen be lehet szerezni nagyon jó minőségüt, jó áron.
2010. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,majd kipróbálom
2010. júl. 24. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, pont erre akartam kitérni én is.

Esetleg még az is lehetséges, hogy nem egyenletes a körmöd felülete, akkor kiegyenlítő lakkra lehet szükség a rendes lakk alá.

Ha pl hullámosabb a körmöd vagy kis mélyedések vannak benne.

De a köröm zsírossága sanszosabb.


Persze nem árt megemlíteni, hogy ha valaki sokat mos kezet vagy olyan munkát végez akkor neki egyik lakk sem lesz tartós. Szóval ezektől is függ.

2010. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a Manhattan körömlakk nem pattogzik le.
2010. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is lepattog, bár én hiba reszelgetem...valószín hogy annyira puha a körmöm, hogy meghaljik, és "eltörik" rajta a lakk réteg aztán lejön... :(
2010. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet h az én körmömmel is ez a baj :(
2010. júl. 26. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!