Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a kedvenc smink márkáitok/t...

Mi a kedvenc smink márkáitok/termékeitek?

Figyelt kérdés
Én például szeretem az essencet,ahoz képest hogy milyen olcsó teljesen jó. De alapozóból az estée lauder a nyerő! Ti hogy vagytok vele? :)
2020. márc. 9. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Catrice :) nehezen találtam alapozót mert világos a borom és rózsaszínes, a legtöbb (elérhető áron levő) alapozó sárgás vagy sötét volt az arcomon, ez az első drogérias márka ami bevált alapozok terén.

Amíg nem volt muszempillam szempillaspiralbol a miss sporty Booster pump it up-ot hasznaltam, púderből pedig az essence all about matt a befutó

Primerből a maybeline face stúdió, mert szuperul hidratal, ebből mondjuk pont csalódás volt a catrices :/.

2020. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, ugyanitt h valakinek van jó alapozó tippje világos rozsiaszines bőrre szívesen fogadom. Nem kell feltétlenül olcsónak lennie de legyen tartós, jó fedésű.
2020. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Essence szerintem is jó meg a She :) korrektort, púdert és szemceruzát használok évek óta tőlük. Nekem is NAGYON világos bőröm van, de itt sikerül olyat találni, ami jó.

Maybelline spirálom kb 3 évet hevert valahol a sarokban, megfeledkeztem róla, de semmi baja sincs, egy éve használom minden nap probléma nélkül. Nem ragad, nem csomós, nem pereg, de könnyen lemosható stb. A rúzsukat is szeretem, 1000 Ft volt, de tartósságban túltesz a 7000-es full márkáson.

2020. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alapozobol a Catrice legvilagosabb az, ami jelenleg a legjobban bevalt, nem tudom hirtelen a nevet, de nem az, aminek csopogtetos a vege, hanem a pumpalos. Hallottam jokat a Double Wearrol, tervezem kiprobalni, megeri-e inkabb azt venni, mint ezt.

Egyeb termekekbol nincsen preferenciam, spiralbol, palettakbol, stb altalaban mindig valami ujat probalok ki de az ilyen Essence-t es tarsait mar kerulom, mondjuk az Essence koromlakkokat szerettem, de mar abbol is attertem a Catrice-re. (Nem azert, mert rossz lenne az Essence, bar szerintem a szemhejfestekei porzanak, de nekem mar olyan gyerekes vagy nem tudom :D De ez csak az en velemenyem.)

2020. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyetlen smink amit kb.minden nap használok az a szemceruza. Semmi mást nem használok. Abból viszont csak a Miss Sporty a nyerő. Igazából sokfélét próbáltam de egyiket sem bírtam, ömlött tőlük a könnyem. Ha valami alkalomra mégis kell sminkelni,Avonos cuccokat használok éa abból is vízállót. Mivel nem igazán sminkelek így nem akarok rá sokat költeni. Körmömet nem festem.

31/n

2020. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Catrice, miss sporty ❤️
2020. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyesen használok nagyon olcsó és drágább cuccokat, attól függően, hogy ár-érték aranyban mi a jobb, és mi vált be. Ja, és fontos hogy cruelty free legyen, így pl a drágább drogériás cuccok meg sok nagy márka ki is esnek.

Púder, korrektor Catrice

Szempillaspirál Essence

Szemhéjtus Essence, Nyx

Szemöldökformázó KVD

Szemhéjalap Catrice, Urban Decay

Szeméjpúder EYN, Tarte, KVD

Rúzs Jeffree Star, KVD

Alapozót, bronzert nem használok.

2020. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!