Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez már sok?

Szerintetek ez már sok?

Figyelt kérdés

Egyik fülembe három fülbevaló van, másikba kettő, de szeretnék mindkettőbe hármat. Szerintetek az már soknak számít vagy még belefér?

25/L



2020. márc. 14. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem sok lenne. Teljesen elég lenne egy-egy.
2020. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem sok.
2020. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok! Nekem balban 7 db van, jobb fülemben 3 db. Senki véleménye ne érdekeljen! A lényeg hogy neked tetszen! :)
2020. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 alletta ***** válasza:
nekem a 3-3 már sok. feldíszített karácsonyfára emlékeztetne.
2020. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok. Ha neked tetszik, ne érdekeljen mások véleménye.

Nekem is három van a jobban, balban egy, de oda még szeretnék kettőt.

2020. márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldönteni. Szerintem nem sok, másnak igen, de a te tested, másnak nincs köze hozzá.
2020. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 4-4 volt (bal: forward helix, tragus, 2 lobe; jobb: conch, 3 lobe). A forward helixet sajnos ki kellett szednem, de így is nagyon tetszik. Szerintem nem sok a 3-3.

28/N

2020. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem menő persze valakinek tetszeni fog valakinek nem de a legfontosabb hogy neked tetszen
2020. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet menőn áll valakinek sok és úgy áll mintha nem normális lenne és mindent magara agatott amit csak talált, szerintem rajtam sok lenne,vagyis nem tudnam elkepzelni magamon csak egy lyukat, mert nem vagyok nagy fülbevalos meg ekszeres ha ekszert is hordok csak fülbevalot gyakran csak kőveseket,meg nyaklancba is csak ami ratapad a nyakra.
2020. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!