Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Házilag készített műkörömmel...

Házilag készített műkörömmel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Egy ideje van itthon építőzselé, meg mindenféle, ami a műkörömhöz kell. A körmöstől próbáltam ellesni a trükköket, de nem nagyon mertem belevágni.

Pár hete, amikor kezdődött itthon ez a vírus-ügy, egy barátnőm csinálta meg a körmöm, aki nem profi körmös, de állítása szerint, nagyon ügyes. Pár nap alatt a műköröm széle olyan fura lett, most nem tudom leírni, de így különvált a bőrtől.

Most próbálgatom itthon magamnak. Lereszeltem a körömlakkot. Holnap jön az építés. Mire figyeljek? Hogy csináljam? Jó tudom, hogy tele van a net videókkal, de mindegyik másmilyen és úgy félek :D

Először egy réteget kell felvinni a rendes köröm és a műköröm közé (tehát a lenőtt részt pótolni)? És utána egy rétegben az egész körömre?

Hogy csinálhatom meg, hogy a szélére ne menjen túl sok? Hogy egyenletesen legyen elosztva?


Nem kérek kioktatást, sem lenéző kommenteket! Köszi, ha segítesz! :)


2020. márc. 23. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, de ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, akkor annyit tanácsolnék, hogy feltétlenül használj gombaölő szereket! Úgy legalább tartós károsodást nem okozol.
2020. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen az is van a készletben :)
2020. márc. 24. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!