Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olyan létezik, hogy valakinek...

Olyan létezik, hogy valakinek nem áll jól a smink?

Figyelt kérdés

Sziasztook!


Úgy értem az erősebb smink, ami nálam ott kezdődik, hogy szemhéjpúderek. Egyedül rúzst szeretek hordani és szempilla spirált, szemöldököm kiigazítani, de amint valami színt vinnék fel a szememre nagyon fura vagyok magamnak, mintha "koravén" lennék tőle :D idősíti az arcom, más is van így ezzel?


22/L



2020. márc. 28. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

A lányok 80%nak undorítóan áll főleg amikor ünnepségeken több festéket kennek az arcukra mint amit egy festő mázoló el használ egy szobára.

De alapból a férfiak tobbsegenek nemjön be a mű ki nézett.

2020. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ hogyan használod a sminket. Ha rosszul sminkelsz, elképzelhető hogy nem leszel tőle szebb, és ha nem leszel tőle szebb az azért van, mert nem jól sminkelsz, nem jó helyre, nem jó árnyalatot használsz. A smink lényege hogy a természetes szépségeidet emelje ki. Ha nem ezt teszi, hanem torzít, öregít, akkor az a nem megfelelő sminkelés eredménye.
2020. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Lehet csak nem találtad meg a megfelelő árnyalatot. Milyen színekkel próbálkoztál? Illetve, az is számít, mennyit és hogyan viszel fel a szemhéjadra.


Lehet ezekben rejlik a probléma.

2020. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a legtöbb lánynak nem áll jól az erős smink. A nagyon természetes hatású, ha jól van megcsinálva, mindenkin dob egy kicsit. Én sem érzem jól magam sok sminkben, még rúzst sem használok mostanában, csak szempillaspirált, pirósítót meg alapozót xD
2020. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Van olyan, hogy valaki nem a bőrtípusának megfelelő terméket, színt használja vagy éppen nem jó dolgokat emel ki / rejt el de egyéni preferencia kérdése is lehet.
2020. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja azt nem írtam le, jogos. Jelezném, hogy nagy gyakorlatom van sminkelésben, festek, rajzolok is így kézügyességben, árnyalatok ismeretében nincs hiány, egyszerűen mégis olyan, mintha idősebbé tenne..

Egyedül a nagyon nagyon enyhe, krémes/pasztell árnyalatok nem hatnak furán. De érdekes mert másokon meg néha tetszenek a kicsit színesebb sminkek, vagy ha én csinálom meg valaki másnak.

2020. márc. 28. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Világos szemnél szerintem is sok és nem esztétikus az erős szín, pl barna szemnél nagyon jól tud mutatni egy sötét füstös szem de ugyanez kék vagy zöld szemmel már sok, kihívó és keveseknek áll jól. Zöld szemem van és kizárólag világos földszíneket használok mert sötét szemsminkkel úgy érzem magam mint egy kiélt ... :D
2020. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán rossz minőségű a termék

Vagy rossz a színárnyalat

Vagy rosszul van felraktam

Vagy az egész koncepció elcsúszott ( pl színes szemhéj helyett natúr színnel kiemelt szem + feltűnő rúzs kéne)

Nincs megfelelő alapozás a termékek alatt

Rossz minőségű ecsetekkel próbálkozol

Száraz a bőröd, ezt a smink csak kiemeli

Stb

2020. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"pl színes szemhéj helyett natúr színnel kiemelt szem + feltűnő rúzs kéne"


Igen ez a verzió nekem ezerszer jobban mutat. Mivel sötét a hajam és a szemem is, a feltűnő rúzsok nagyon jól mutatnak, de a szememen csak a natúr, akkor úgy tűnik..

2020. márc. 29. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem talátad meg a megfelelő árnyalatot enyi,pl a burgundi,piros,erős pink arnyalatok,kék nem mindenkinek allnak jol vagy nem a megfelelő árnyalatot viseli,vannak nagyon szép natt nude pelleták hétköznapi sminkhez nem hiszem hogy szépen elsatirozva is rondán állna bárkin is.
2020. jún. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!