Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Létezik egyáltalán...

Lányok! Létezik egyáltalán teljesen matt alapozó?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok alapozóról néztem véleményeket, de egyik sem győzött meg a mattító hatásáról. Sajnos viszonylag zsíros a bőröm és hamar kifényesedik. Létezik egyáltalán alapozó, ami nem 3 órát bír átfényesedés nélkül? (Ha púderezni kell felkenéskor, nem probléma, csak tartson ki sokáig). Segítsetek kérlek!

2019. jan. 15. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Catrice hd liquid nekem tokeletes

Vagy a max factor facefinity

Tegyel ra fixalopudert es mattito fixalo sprayt pl nyx, artdeco stb es akkor birnia kell egesz nap.

Tudom sok cuccnak hangzik de hosszutavon eleg sokaig eleg egy fixalo puder es egy setting spray, ugy hogy nem kell frissitgetni napkozben :)

2019. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Csak alapozót használsz?

Egy zsírosbőrű emberen bàrmilyen alapozó kifényesedik.

Ezert van a púder. Hogy mattítsa és fixálja az alapozót!

Én így tanultam smink elméleten hogy fontos a púderezés! Ha egy sminkessel vagy egy kozmetikussal csináltatsz sminket, akkor ő is lefog púderezni.

2019. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
*mattítja*
2019. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
loreal infallible
2019. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!