Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Lányok! Létezik egyáltalán teljesen matt alapozó?

Már nagyon sok alapozóról néztem véleményeket, de egyik sem győzött meg a mattító hatásáról. Sajnos viszonylag zsíros a bőröm és hamar kifényesedik. Létezik egyáltalán alapozó, ami nem 3 órát bír átfényesedés nélkül? (Ha púderezni kell felkenéskor, nem probléma, csak tartson ki sokáig). Segítsetek kérlek!

Keress kérdéseket hasonló témákban: alapozó, smink, matt, matt hatás

jan. 15. 14:43  Privát üzenet  

A válaszok

Catrice hd liquid nekem tokeletes

Vagy a max factor facefinity

Tegyel ra fixalopudert es mattito fixalo sprayt pl nyx, artdeco stb es akkor birnia kell egesz nap.

Tudom sok cuccnak hangzik de hosszutavon eleg sokaig eleg egy fixalo puder es egy setting spray, ugy hogy nem kell frissitgetni napkozben :)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 15. 20:35 Privát üzenet

Csak alapozót használsz?

Egy zsírosbőrű emberen bàrmilyen alapozó kifényesedik.

Ezert van a púder. Hogy mattítsa és fixálja az alapozót!

Én így tanultam smink elméleten hogy fontos a púderezés! Ha egy sminkessel vagy egy kozmetikussal csináltatsz sminket, akkor ő is lefog púderezni.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 16. 00:42 Privát üzenet
*mattítja*

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 16. 00:44 Privát üzenet
loreal infallible

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 18. 13:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Keresem a tökéletes alapozót, zsíros, fehér bőrre! Tippek?
Lányok! Catrice All Matt Plus vagy Maybelline Super Stay 24h alapozó?
Melyik alapozó a legjobb?
Kétségbe vagyok esve! Tudnátok mondani olyan alapozót, ami zsíros, világos bőrre van, nem szívódik be egy órán belül, és nem barnul? Ha lehet, drogériásat, de ha olyan nincs, akkor jöhet a többi.
Ez sok smink egy 15evesnek?
Jó drogériás alapozó?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!