Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha nincs szép arcom, sminkkel...

Ha nincs szép arcom, sminkkel is csak valamennyire elfogadható, akkor sosem leszek jó csaj?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Kezdj el edzeni, legyen jó frizurád, igenyes külsőd, öltözködj jól és akkor jó csaj leszel
2020. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Kinek mi jön be. Nekem ezek a mű nők nem jönnek be. Inkább legyen smink nélküli aki inkább a természetes szépségre törekszik, mint olyan aki hogy ha lemossa a sminket nem csak hogy bűn ronda, de olyan érzés is mintha megycsalnám a barátnőmet.

Eskü ezért perelni lehetne már néhány lányt, hogy teljesen új arcot varázsol magának amitől szép, de közbe meg eszméletlen ocsmány.

2020. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Figyu én sosem voltam szép. Volt fiú aki kerek perec megmondta, hogy férfias arcom van. Pedig vastag a szám, kék a szemem, de csontos széles arcom és undorító orrom van. És alacsony is vagyok 164 cm.

Az alakom viszont nagyon jó, nagy de formás mellek, vékony derék, kerek popsi, dús hosszú haj, vékony végtagok.

Na, most hogy a pasik mit látnak bennem a melleimen túl azt nem tudom, de mindig is nyomultak rám. Még amikor nem látszik az alakom, pl. téli kabát, bő ruha.

Nem tudom kit tartanak jó nőnek. Azt viszont sokan mondták, hogy nagyon nőies vagyok. És a smink nálam havonta 1x-2x szempillaspirál.

2020. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy utolsó, szerintem aki kritizált nem gondolta komolyan, és talan tetszettél is neki titokban. Amit írtak, hogy edzek, legyek igényes, legyen frizurám, ezek megvannak, és már nem egyszer megkaptam, hogy minek erőlködök... Néha eszembe jut a plasztika, szerencse, hogy nem telik rá, mert az én baltával faragott arcomon nem segíteni csak 1 műtét.
2020. márc. 29. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Tanulj meg profin sminkelni, aztán kb teljesen új arcot tudsz magadnak "festeni", de csak ha tetszik ez a "műnő" stílus. Ez hogy sokan nem szeretik a műnőket, hát nem tudom, ezt én is szoktam hallani, viszont engem pl még soha nem koptattak le ezzel, sor
2020. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
*sőt, szerintem viszonylag sok pasinak szoktam tetszeni, és párom is van :D de ritka akin nem segít semennyi smink sem. De akkor te is megkaphatod hogy mű vagy.
2020. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 librikus ***** válasza:
23%
Okos pasi különben sem vesz bomba csajt feleségül.
2020. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a kinezetedel? Ha szepiteni akarsz a borodon, szedj E-vitamint C-vitamint D-vitamint es kollagent. Par honap utan eszlelheto valtozas. Elegge hosszas folyamat, de termeszetes.
2020. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legalább szép a fogsorod? Az már fél siker.
2020. ápr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!