Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok és fiúk! Mi a véleménye...

Lányok és fiúk! Mi a véleményetek? (légyszi minnél többen írjatok, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek gimibe,egy 15 éves lánynak megfelel ez a smink:alapozó(mert piros foltos-heges a bőröm),púder,szempillaspirál,színtelen volumen növelő szájfény/labello,leheletnyi pirosító+színes(világoskék) kontaktlencse?Nem sok?

Tényleg igaz,hogy a kontaktlencsések nem kontúrozhatják belül a szemüket?

A válaszokat előre is köszi és ha lehet,akkor kort is írjatok. :)


2010. júl. 26. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
az azért sok hogy alapozó,púder,pirosító...szóval hagyd kicsit lélegezni a bürkéd:D
2010. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon is sok! Mégis hány évesnek akarsz TŰNNI?

A bőrproblémáddal keresd fel a bőrgyógyászt/járj kozmetikushoz - a tömény alapozó/púder csak tönkreteszi a bőröd (eltömíti a pórusokat, még több pattanás lesz...). Annyira borzasztó látni a tizenéves fiatal kislányokat, akik vastagon bevakolják magukat és elvész az arcuk üdesége...

Ha a szempilládat festeni szeretnéd, kozmetikus megcsinálhatja, a szempilládnak nem tesz jót a macerálás naponta.

Pirosító minek? ha sportolsz, sokat vagy levegőn (napon), szép egészséges színed lesz.

Szájfény elmegy, bár szerintem felesleges egy fiatal lánynak. Meg minden poharat maszatol stb, rém gusztustalan tud lenni (hacsak nem törlöd le magadról ivás előtt és kened fel rögtön utána megint, ami azért nem túl illendő). Szájfényt inkább alkalomra használj.

A színes kontaktlencse..hát én ezen majdnem felröhögtem. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de mégis mi a bajod a saját szemszíneddel? Ez olyan szánalmas, hogy egy színes kontaktlencse mögé akarsz elbújni. Olyan, mintha hazudnál magadról-magadnak. Max. poénból tennék fel ilyent, de minden nap inkább nem.

Remélem átgondolod a terved...

24N

2010. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen, elég az alapozó, nem kell pirosító, meg szájfény...szerintem...:) a többi mehet de mondjuk én nem szoktam mindennap szempillaspirált használni iskolába. Csak alapozó a karikáimra, ennyi:) Régen még a szemcerkát is használtam, de már annyira elment a kedvem az iskolától, hogy azt se használok:)
2010. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
jah, 17L
2010. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
hát nem mivel ebben a korban azért vannak pattanások és ha ezt vékonyan elfedjük az nem gáz amúgy meg kis szájfény és szempillaspirál az bőven nem sok.Én is használok víz alapú alapozót mert sajnos ennyi idősen a hegek ellen nem igazán lehet tenni,De nem kell egyből úgy elképzelni hogy vastagon vagyok alapozózva mert meglehet azt szépen is csinálni,sokan meglepődtek már mert nem hitték volna hogy alapozót használok mert nagyon természetes.Am sztem nyáron elég a korrektor.
2010. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
jah és attól még h iskolában nem van rajta alapozó attól méh otthon lélegezhet a bőre.
2010. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
alapozóval is lélegezhet és akkor kevesebb lenne a patti.Nem kell egyből vakolatot kenni.
2010. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem maximum erre volna szüksége egy 15 éves gyereknek:


Hidratálókrém, kevés! alapozó, szempillaspirál, labello.



26/L

2010. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát ha azt akarod hogy 5 év múlva elrohadjon az arcbőröd, akkor nyugodtan kend össze minden nap alapozóval.

Egyébként én hordok kontaktlencsét, és alkalmanként kihúzom belül is a szemem. Nem okoz problémát.

2010. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

köszi :)

egyébként szedek gyógyszert a bőrömre,viszont a hegeket nem lehet kozmetikussal/bőrgyógyásszal eltüntetni és pirosító azért kellene,mert faéfehér vagyok és a gyógyszer miatt még napozni sem napothatok.

csak kíváncsi voltam a véleményetekre,légyszi még írjatok

2010. júl. 26. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!