Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok és Fiúk! Szerintetek...

Lányok és Fiúk! Szerintetek ez a smink milyen és sok? (fontos, légyszi minnél többen írjatok)

Figyelt kérdés

Színezett hidratálókrém/könnyebb alapozó,púder,fekete szempillaspirál,bőrszínű(nude)rúzs,barackos vagy rózsaszínes púder.Ez a smink milyen hatást kelt számodra?

Szerintetek melyik színű pirosító ad üdébb,frisebb és nőiesebb hatást,a barackos vagy rózsaszínes?

Mi a különbség a színezett hidratáló és az önbarnító között?

Légyszi kort is írjatok.

majdnem 16/L


2011. jan. 30. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez nekem kínai, és kép nélkül amúgy se ér sokat ez a leírás.


20F

2011. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom de szerintem ez egy kicsit túlzás.krém aztán púder ,majd alapozó :S... eléggé megsínyli szerintem majd a későbbiekben a bőröd. bár az sem mindegy milyen minőségben veszed meg a termékeket.

a barackos púder azt hiszem az jobb, mint a rózsaszínes.

L19

2011. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam,hogy krém aztán púder vagy könnyebb alapozó majd púder :)
2011. jan. 30. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem sok, ez egy sima natúrsmink. persze az alapozót is fel lehet vinni vakolatként, ami már sok lesz utcára.

a barackos szín az nőiesebb, a rózsaszínes pedig babás, kislányos, de szerintem mindkettő friss hatást kölcsönöz.

a színezett hidratáló és az önbarnító között az a különbség, hogy az első hidratál, kiegyenlíti a bőrfelszín színét és a nagyon apró bőrhibákat eltünteti és ha este lemosod, akkor eltűnik... míg a második egy ideig tartós barnaságot kölcsönöz, viszont azt nem tudom, hogy hidratál-e.

2011. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bocsi, 20L
2011. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat,főleg az utolsót :)
2011. jan. 30. 21:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy kellemes természetes smink. Bár 15 évesen én az alapozót, és a színezett hidratálót hanyagolnám, ha szép a bőröd elég a púder, alá problémásabb helyekre korrektor (szépen eldolgozva). Ha durván problémás a bőröd, először is irány a kozmetikus, másodszor ápold, és utána lehet foglalkozni a fedéssel, könnyű, nem olajos alapozóval. Rúzs helyett egy könnyű szájfényt ajánlanék, vagy egyszerű színezett ajakápolót. A nude rúzs szerintem egy kissé hölgyes, alkalmakra oké, de hétköznapra ilyen fiatalon szintén nem ajánlanám. Mellesleg sok függ attól, hogy milyen a bőröd (világos, sötét), a hajad, szemed színe, hogy milyen rúzs és pirosító illik hozzád. Én személy szerint a rózsaszínest kedvelem, az illik hozzám.

Színezett hidratáló: én eddig olyanokkal találkoztam, hogy sima hidratáló és kiss pöttyök vannak benne, amit ha szétkensz a bőrödön egy kis színt adnak neki. Megmosakszol és eltűnik. Az önbírnító viszont egy olyan festéket tartalmaz, ami megfogja a bőröd felső hámrétegét, és azt tartósan beszínezí/megfogja. Akkor jön le, amikor az a bőrréteged lekopik. Előtte jól le kell radírozni a bőröd és nem lesz olyan foltos az eredmény. Én nem szeretem, mert nehéz vele bánni, ha rossz terméket választat könnyedén narancssárga (sárgarépa kivonat) lehetsz barna helyett, vagy csíkos, stb. Nem ajánlom...

18L

2011. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Régebben nagyon aknes volt a bőröm,de kezelték,már egyáltalán nem az,viszont tele van hegekkel.

A színeim normál bőrszín,kék szem,világosbarna haj szőke melírral.

2011. jan. 30. 21:28
 9/12 A kérdező kommentje:
egyébként köszi az utolsó választ is :)
2011. jan. 30. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Hosszú hozzászóló vagyok: színekkel kapcsolatban legegyszerűbb, ha sztárokat nézegetsz hasonló adottságokkal, hogy ők milyen színeket használnak: pl. Reese Witherspoon - mondjuk ő tök szőke, de ilyenkor lényegtelen. Rajta láttam már barackos, meg rózsaszín pírt is, a sminkje többi részétől függ. Barackos- natúrabb, rózsaszín univerzálisabb? nézd meg magadon, hogy áll úgy dönts, hajrá!:)
2011. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!