Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A zselés vagy a porcelán...

A zselés vagy a porcelán műköröm tartósabb ill. melyik természetesebb hatású?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
porcelánnnn
2010. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ez zselé:

[link]


ez porcelán:

[link]


Elvileg mindkettő ugyanolyan természetesnek hathat.

A porcelán keményebb anyag, kevésbé rugalmas,mint a zselé. Nem tartósabb...

2010. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem mindig ugy csinálják, hogy az alja, az alap porcelán, aztán felé zselé. Indok: a zselével könnyebben dolgozik a műkörmösöm, de a porcelán a tartósabb
2010. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi különbség köztük. Az a szebb amelyket a körmösöd jobban meg tudja csinálni.
2010. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem porcelán másnap letörik, zselé nagyon ritkán. Több körmösnél is voltam, szóval nem azért tört le, mert béna volt.
2010. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Szerinted ha a porcelán köröm normál esetben letörne akkor miért készítenének még egyáltalán porcelán műkörmöt?

Én csinálok porci és zselés körmöket is és mindkettő simán bírja 5hétig vagy még tovább is törés és levegősödés nélkül!

2010. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem azt írtam, hogy mindenkinek letörik, hanem hogy nekem letört. Amikor eladó voltam, akkor minden alkalommal, ha árut pakoltam, akkor állandóan letört, a zselé nem. Nem tudom, ezen mit nem lehet megérteni utolsó!
2010. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

"Több körmösnél is voltam, szóval nem azért tört le, mert béna volt."


Ezzel azt fejezted ki hogy a porcelán rosszabb a zselénél.Ami nem igaz.

2010. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazad van! Csakhogy írtam előtte, hogy nekem. Azért írtam, hogy voltam több körmösnél is, mert ha nem írtam volna, akkor valószínű most azért kötekednél, hogy szar a körmösöm. Gondoltam, nem kell összetett mondatokkal leírnom a válaszomat, de tévedtem. Legközelebb megmagyarázom minden szavamat.
2010. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van, akinek a porcelán tapad jobban, van akinek a zselé. természetesen olyan is van (nagyobb részt(), akinek mindkettő tökéletesen tapad. Ki kell próbálni!
2010. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!