Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A minősége milyen a DM-es...

A minősége milyen a DM-es s-he púdernak? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
A csomagolása nagyon hasonlít a L'oreal Accord Parfait Minerál Púderra, persze jóval olcsóbb.
2010. júl. 28. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

meglepően jó! én ebből találtam végre olyat aminek jó a színe, más fajtáknál nagyon nehéz dolgom van. eleinte csak a színe miatt gondoltam h kipróbálom, aztán megszerettem :) könnyű eldolgozni is, szóval 1 próbát megér.

22L

2010. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert a L'oreal kitűnő, csak már 5500 Ft. Ennyit nem költök rá, és lehet, hogy a DM-es sem rosszabb. Köszönöm!
2010. júl. 28. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
még mindig első vagyok. attól függ mire használtad a loreálost, mert ez nem fed annyira. enyhén fed. ha olyat akarsz ami olcsóbb de kb annyira fed mint az accord p. akkor tudom ajánlani a rimmeltől a lasting finish minerals nevű púder-alapozót. én ezt is nagyon szeretem :) igaz, ez nem annyira olcsó mint a s-he, ez olyan 2000-2500 körül van, de hát attól függ mire kell neked.
2010. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Csak az apróbb bőrhibákat akarom elfedni, szóval nem baj, ha nem fed annyira. De ugye nem jön le, és nem is csomósodik össze az arcomon? Attól a falra tudok mászni. :)
2010. júl. 28. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
nem, ezek közül egyik sem csomósodik, legalábbis nekem nem csomósodtak, meg nem is szívódtak csak úgy fel :)
2010. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!