Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Avon koordinátorom miért...

Az Avon koordinátorom miért lépked bele a fiókomba? Ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Tanácsadó vagyok nem olyan régóta, és rendesen zaklat nap mint nap, hogy tőle rendeljek, majd ő feladja nekem. Aztán volt hogy rám írt, hogy látja mik vannak az oldalamon a kosaramba. Most ezt tényleg megteheti hogy ilyen pióca? Mindenhol ismerősnek jelölt, a családtagjaimat is.. Ha neki tényleg ehhez van joga hogy mindenemre így rálásson, inkább kilépek.. Mással is így viselkednek a koordinátorok? Vagy ez a normális?
2020. ápr. 28. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyatalan nem normális vahy megszokott!
2020. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen szennyes körökben bármi kitelik.
2020. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bármit csinálok az oldalon ír, hogy látja. Eszem megáll. Meg szólt hogy látja hogy megváltoztattam a jelszavam
2020. ápr. 29. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hanyagolnod kéne a dolgot ilyen bolond gestapos "kordinátorral". Töröld mindenhonnan, szakíts meg vele minden kapcsolatot, tiltsd le a számát, aztán ennyi.
2020. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Ezért nem kell részt venni ilyen ostoba, proli szarságokban.
2020. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak azért lettem tanácsadó hogy magamnak olcsóbban hozzá jussak termékekhez, mert nagyon szeretem az Avonos cuccokat, így hogy viszonylag sokat rendelek, engem nem érdekelnek mások, én nem ebből akarok meggazdagodni, van normális munkahelyem, csak azért mégis jobb kedvezménnyel venni ha egyszer van rá lehetőség.
2020. ápr. 29. 20:41
 7/8 Timi179 ***** válasza:
100%
Sajnálatos ha így viselkedik a koordinátorod :-( Az viszont normális hogy látja a rendeléseidet, elmentett rendeléseidet, hiszen a rendszer lényege hogy a koordinátor segítse a tanácsadó munkáját, így rátud nézni az oldaladra számládra az online irodában, így ha kérdésed van tud segíteni! Ez normális szint, amit ő csinál az meg sajnos a pióca koordinátori kör! Sajnálom, hogy sok kolléganőm ilyen.
2020. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A koordinátorod láthatja a megrendeléseidet a saját oldalán keresztül (az elmentett és leadott megrendeléseidet is).

Ha szól, hogy mi újság a rendeléseddel, akkor azért van, mert azt hiheti, hogy valahol elakadtál a megrendelés leadásában és segíteni akar.

Jogában van, mindent látni.

Látja azt is a saját koordinátori oldalán, hogy mennyi a hitelkereted, mennyi az egyenlegedet, van-e lejárt tartozásod, mikor van a szülinapod (hogy fel tudjon köszönteni), stb....

ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!